29. 12. 2017 10:00 | BRATISLAVA/zv

Najšťastnejšie okamihy známych Slovákov. Tento rok sa z nich stali rodičia

Tento rok zavládol na Slovensku babyboom.

Adamko Jaroslav Švajda.
Adamko Jaroslav Švajda. Foto: Zlatica Švajdová Puškárová

Tento rok sa niesol v znamení babyboomu. V slovenskom aj zahraničnom šoubiznise oznamovali známe páry radostné správy jeden po druhom. Kým niektorých tie najkrajšie okamihy života ešte len čakajú, iní sa už tešia zo svojich ratolestí.

Wanda Hrycová

Wanda Hrycová sa 24. februára stala trojnásobnou mamičkou. S manželom Marekom sa tešia z tretieho chlapčeka. Sympatická mamička aj tentoraz vybrala pre chlapčeka neobvyklé meno. Po Artemovi (4) a Vadimovi (2) im do rodiny pribudol Nazar.

profimedia-0342548567.jpg
Foto: Profimedia.sk / Instagram/Meghan Markle
 

Zlatica Švajdová Puškárová

Zlatica Švajdová Puškárová a Patrik Švajda na dátum 1. máj 2017 nikdy nezabudnú. V neskorších večerných hodinách sa im narodil druhý syn Adam Jaroslav Švajda. Chlapček dostal druhé meno po Patrikovom otcovi. Prvorodený Leo totiž dostal druhé meno Anton po Zlatkinom otcovi.

Zdroj: Instagram/zlaticapuskarova

Zdenka Predná

Slovenská speváčka Zdenka Predná priviedla na jar na svet druhé dieťa - synčeka Eliáša. Prezradila ju fotografia, ktorú zverejnila na sociálnej sieti. Je na nej zachytená, ako v záhrade kočíkuje bábätko v retro kočíku.

Zdroj: Instagram/zdenkapredna

Lucia Bugalová

Z herečky Lucie Bugalovej je už mamina. Jej prvé dieťatko sa vypýtalo na svet 2. júla. Lucia sa s manželom, známym hudobníkom Michalom Bugalom, tešia z chlapčeka Emanuela. 

Zdroj: Facebook/luciabugalova

Petra Molnárová

Tak ako Lucia, aj jej dvojička Petra Molnárová sa tento rok stala prvýkrát mamou. Z partnera Sväťa Malachovského spravila 30. júla dvojnásobného otca. Rodičia sa tešia zo synčeka Tima. 

profimedia-0344066110.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Barbara Jagušák

Barbara Jagušák priviedla 26. augusta na svet dievčatko Izabelku. Šťastná mamička sa s radostnou novinkou pochválila na Instagrame. Dcérka mala po narodení 51 cm a 3 350 gramov. Najväčšou oporou jej bol manžel Jozef Jagušák. 

Zdroj: Instagram/babsyheriban

Peter Makranský

Slovenský herec Peter Makranský, ktorého poznáte zo seriálu Chlapi neplačú, sa 21. septembra stal druhýkrát otcom. Manželka Petra mu porodila synčeka, ktorému dali meno Marko.

Zdroj: Facebook/PeterMakransky

Peter Sagan

Peter Sagan sa stal otcom 25. októbra. Manželka Katka mu porodila synčeka. Chlapec dostal meno Marlon ako legendárny hollywoodsky herec Marlon Brando. 

Zdroj: Instagram/petersagan

Diana Hágerová

Z Diany Hágerovej a Romana Juraška sa stali koncom októbra šťastní rodičia. Moderátorka priviedla na svet ich prvého potomka. Pár sa teší z dievčatka, ktorému dali meno Izabela.

Zdroj: Instagram/dihager

Katka Koščová

Najkrajší predvianočný darček dostala Katka Koščová. Vo štvrtok 14. 12. priviedla na svet dievčatko, ktorému dali s Michalom Pivovarom meno Anička. Manželia sa tak stali dvojnásobní rodičia.

Komentáre ( 0)


VIAC Z Šoubiz