02. 01. 2018 15:30 | BRATISLAVA/nt

Takto trávili Silvestra krásne Slovenky: V plavkách v snehu či prekvapivé zásnuby

Mnohé celebrity privítali nový rok na svahu.

Takto trávili Silvestra krásne Slovenky: V plavkách v snehu či prekvapivé zásnuby
Takto trávili Silvestra krásne Slovenky: V plavkách v snehu či prekvapivé zásnuby Foto: Profimedia.sk

Kým Vianoce trávila väčšina známych Slovákov v domácej pohode pri vianočnom stromčeku, nový rok 2018 sa rozhodli tráviť inak. Niektorí klasicky na svahu a chatách s priateľmi, iní sa vybrali radšej do exotiky.

Napríklad bývalá kráľovná krásy Magdaléna Šebestová. S partnerom futbalistom Jánom Ďuricom a dcérkou Ninkou odcestovali do Dubaja a zimu vymenili za príjemné slnečné lúče na pláži. 

Topmodelka Michaela Kocianová si taktiež obliekla plavky, ale v zime. Odfotiť sa nechala na balkóne hotela v Gstaade, kde trávila Silvestra s priateľmi. 

Modelka Soňa Skoncová si zase vybrala Donovaly, kam sa presunula na niekoľko dní s priateľom a kamarátkami. A konečne si vyskúšala aj snowboardovanie. Nakoniec sa jej to asi zapáčilo, keďže na sociálnu sieť pridala niekoľko fotografií.

Donovaly si na oslavu príchodu nového roka vybrala aj Patrícia Vittek s dcérami a partiou.

Určite sa tam stretla aj Gabrielou Drobovou, ktorá si vychutnali krásne zasnežený svah. 

Miss Universe 2016 Zuzana Kollárová zase prežila najkrajší koniec roka. S priateľom odišli lyžovať do Tirolska, ale to netušila, že si plánuje pred ňou pokľaknúť a ona povedala áno.

Tenistka Dominika Cibulková privítala rok 2018 s manželom Michalom Navarom a priateľmi na súkromnej silvestrovskej párty.

Misska Karolína Chomisteková oslávila nový rok s rodinou v Liptovskej Mare a takto skvele si zatancovala. 

Dara Rolins počas Silvestra pracovala. Zaspievala hosťom welnesu v Bešeňovej a ako vždy urobila skvelú šou. Potom si oddýchla v spoločnosti priateľov a roku 2017 poslala jasný odkaz.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz