11. 01. 2018 13:10 | BRATISLAVA/markiza.sk

Obrovský tanečný megažúr v Chart Show: Novú sezónu sme odštartovali veľkolepo

Pozrite si rekapituláciu a vypočujte si skvelé eurodanceové hity ešte raz.

Thomas Anders zo skupiny Modern Talking
Thomas Anders zo skupiny Modern Talking Foto: TV Markíza

Deväťdesiate roky sú známe špecifickou módou a najmä hudobným vkusom. Populárnym eurodanceovým hitom, ktoré v tomto období zažívali svoje najvýraznejšie obdobie, sme v Chart Show venovali už druhé kolo a bola to poriadna párty, na konci ktorej divákov čakalo obrovské prekvapenie. Hovoríme o populárnom zahraničnom spevákovi Thomasovi Andersovi, ktorého poznáte z nemeckej formácie Modern Talking. Ale pekne po poriadku.

Na deviatej priečke dvanásťmiestneho rebríčka sa umiestnila slovenská skupina Salco. Do vynoveného štúdia prišiel svoju pesničku s názvom Holé ženy zaspievať Pavol Novotný. Pesnička pochádza z debutového albumu Salco Dance. Kapela má na svojom konte celkovo osem albumov.

 

Piate miesto si vyslúžila pesnička Voyage Voyage. V origináli ju zaspievala francúzska speváčka Desireless. V roku 2007 sa o úspešný cover postarala belgická speváčka Kate Ryan. V Chart Show ju zaspievala speváčka Ivana Regešová, ktorú poznáte z tanečnej šou Let's Dance, kde spevácky doprevádzala tanečné páry.

 

A dostávame sa k spomínanému hudobnému megaprekvapeniu, ktoré si tvorcovia šou pre divákov pripravili. Z najúspešnejšej nemeckej popovej zostavy všetkých čias, ktorá v rokoch  1983–1987 a 1998–2003 so svojimi skladbami vyhrávala hudobné rebríčky, do Chart Show prišiel Thomas Anders. Pôvodná zostava Modern Talking pozostávala zo spomenutého speváka a Dietera Bohlena. Neskôr sa však hudobné cesty oboch spevákov rozišli. Thomas Anders sa v súčasnosti venuje aj písaniu kuchárskych kníh, nedávno mu v Nemecku vyšla jedna pod názvom Modern Cooking.

 

Chart Show sledujte aj budúcu stredu o 20.30 na Markíze


VIAC Z Šoubiz