09. 02. 2018 07:00 | BRATISLAVA/markiza.sk

Nový romantický seriál z dielne Markízy. Tešiť sa môžete na tieto herecké hviezdy

Nový seriál Milenky je slovenskou adaptáciou úspešného britského formátu Mistresses z knižnice BBC Worldwide.

Milenky
Milenky Foto: TV Markíza

Na obrazovky televízie Markíza mieri nový romantický seriál Milenky. Ten ukazuje životy štyroch priateliek vo veku 30 až 40 rokov, ktoré sú plné protikladov. Každá z nich hľadá svoju vlastnú cestu na komplikovanej ceste životom, ktorou prechádzajú spoločne a sú si navzájom veľkou oporou. Seriál je plný dramatických zvratov, napätia (niekedy až s prvkami krimi), ale aj vtipných situácií a láskavého humoru.

V hlavných úlohách uvidíte herecké hviezdy ako Táňu Pauhofovú, Gabrielu Marcinkovú, Antóniu Liškovú a Zuzanu Norisovú. O réžiu sa postaral talentovaný Jakub Króner, producentsky ho má na starosti Adriana Krónerová.

milenky2.jpg
Foto: TV Markíza
 

Seriál prináša zaujímavé dramatické spracovanie výrazných ženských tém ako nevera, tehotenstvo, alebo smrť milovaného človeka, otvorenú komunikáciu o mužsko ženských vzťahoch, ktorá je zaujímavá tak pre mužov ako pre ženy.

Nový seriál Milenky je slovenskou adaptáciou úspešného britského formátu Mistresses z knižnice BBC Worldwide, ktorého lokálne verzie vznikli tiež v USA a Rusku.

Kvalitná predloha dáva možnosť vyniknúť slovenským hercom a herečkám v dobre napísaných príbehoch. Originálny námet prenášame na náš slovenský trh tak, aby sa s ním dokázali emotívne i obsahovo stotožniť naši diváci. Pri prevahe „mužských" tém na tomto trhu je seriál výrazným oživením aktuálnej televíznej ponuky.


 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz