12. 02. 2018 15:30 | BRATISLAVA/ nt

Móda z Bratislavského bálu. Známe krásky zatienila nádherná Plačková

Rozhodne mala najkrajšiu vizáž zo všetkých prítomných hviezd a jej nádherná róba od návrhárky Natashe Azariy bola sama o sebe šperkom.

Móda z Bratislavského bálu. Známe krásky zatienila nádherná Plačková
Móda z Bratislavského bálu. Známe krásky zatienila nádherná Plačková Foto: Profimedia.sk
Natália Hatalová
Andrea Heringhová
Silvia Šarköziová

Známe slovenské osobnosti sa v sobotu večer zabávali na Bratislavskom bále, ktorý sa uskutočnil v bratislavskej Redute. Hostia sa zabávali v dvoch veľkých sálach a k dispozícii mali aj chillout zónu. O skvelý program sa postarali vynikajúci slovenskí hudobníci ako Cigánski diabli, Zuzana Smatanová a mnohí ďalší. 

Andrea Heringhová
Andrea Heringhová Foto: Profimedia.sk
 

Medzi hosťami nechýbali známe krásky. Andrea Heringhová sprevádzala v tento večer politika Borisa Kollára, s ktorým má dcérku a syna. Andreu sme už videli aj v odvážnejších modeloch. Tentoraz sa zahalila od hlavy po päty, ale vyzerala prekrásne. Dokázala, že žena nemusí vytasiť všetko, čo má, aby zaujala.

Doslova zažiarila bývalá účastníčka reality šou a Instagramová hviezda Zuzana Strausz Plačková. Rozhodne mala najkrajšiu vizáž zo všetkých prítomných hviezd a jej nádherná róba od návrhárky Natashe Azariy bola sama o sebe šperkom. 

Zuzana vyzerala skutočne prekrásne a takto zhodnotila večer na sociálnej sieti: "Priznám sa, že tak sa mi nechcelo ísť na bál. Bola som unavená a nevyspatá z piatkového plesu, ale zase sa mi potvrdilo, že keď sa ti do niečoho nechce a nakoniec ideš, tak sa super zabavíš."

FOTOGRAFIE PLAČKOVEJ NÁDHERNÝCH ŠIAT NÁJDETE V GALÉRII.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz