12. 02. 2018 18:30 | USA/markiza.sk

Sarah Jessica Parker prejavila sústrasť kolegyni zo Sexu v meste: Tá jej poslala drsný odkaz

Kim Cattrall povedala Sarah Jessice Parker, čo si o nej myslí.

Londýnska premiéra filmu Sex v meste 2
Londýnska premiéra filmu Sex v meste 2 Foto: Profimedia.sk

Kim Cattrall prežíva v posledných dňoch ťažké obdobie. Jej brata Christophera našli mŕtveho v jeho sídle v meste Blackfalds.

Šesťdesiatjedenročná herečka ešte pred zverejnením smutnej správy na Instagrame prosila všetkých o pomoc pri jeho hľadaní.

Neskôr sa poďakovala za prejavenú dôveru. „Rada by som sa poďakovala svojim fanúšikom, priateľom a kolegyniam zo Sexu v meste za ich obrovskú podporu, ktorú počas uplynulých 72 hodín prejavili mne a mojej rodine,“ napísala.

Hviezda seriálu Sex v meste poďakovala zjavne len dvom hereckým kolegyniam. Kim totiž ďalší príspevok venovala výlučne Sarah Jessice Parker, ktorú označila za pokrytca.

„Nepotrebujem tvoju lásku či podporu v tejto tragickej chvíli.“ Pod fotku napísala: „Moja mama sa ma dnes opýtala ‚Kedy ťa Sarah Jessica Parker, ten pokrytec, nechá na pokoji?‘ To tvoje neustále dotieranie mi s bolesťou pripomína to, aká krutá si naozaj bola a stále si. Dovoľ mi, aby som ti to PORIADNE objasnila (Ak som tak už neurobila). Nie si moja rodina. Nie si moja priateľka. Píšem to, aby som ti to povedala naposledy. Prestaň zneužívať našu tragédiu na to, aby si znovu získala imidž milého dievčaťa,“ nedarovala jej to prostredníctvom sociálnej siete.

Predstaviteľka sexuchtivej Samanthy odmietla účinkovať v treťom pokračovaní filmu Sex v meste, čo malo ešte viac naštrbiť vzťahy medzi ňou a Sarah Jessicou Parker. Priateľky na obrazovkách priateľkami v súkromí rozhodne nie sú.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz