20. 02. 2018 15:00 | USA/tasr,zv

Rihanna oslavuje okrúhliny. Toto sú jej najšokujúcejšie fotky bez cenzúry

Blízka je jej nahota, a preto bez problémov chodí na červený koberec hore bez tak, aby si to každý všimol.

Rihanna
Rihanna Foto: Profimedia.sk
Rihanna
Rihanna
Rihanna

Rihanna oslavuje okrúhliny. Barbadoskej speváčke, celým menom Robyn Rihanna Fenty, fanúšikovia aj blízki celý deň húfne gratulujú k 30. narodeninám na sociálnych sieťach. Držiteľka deviatich cien Grammy je najmladšou speváčkou, ktorá mala 14 singlov na prvom mieste svetových rebríčkov.

Exotická kráska patrí medzi najhranejších interpretov a najsledovanejších umelcov na sociálnych sieťach. Jej videoklipy majú na YouTube doteraz takmer 12, 5 miliardy videní.

Rihanna je tiež známa svojím nenapodobiteľným štýlom. Blízka je jej nahota, a preto bez problémov chodí na červený koberec hore bez tak, aby si to každý všimol. Nie raz sa jej podarilo nafotiť a natočiť šteklivé snímky, ktoré doteraz niektorí len ťažko predýchali.

NAJODVÁŽNEJŠIE SNÍMKY RIHANNY NÁJDETE V GALÉRII.

V súkromí sa jej zatiaľ až tak nedarí. Jej doteraz najväčšou láskou bol Chris Brown, ktorý jej v roku 2009 uštedril poriadnu bitku. Rihanna vtedy zverejnila fotky svojej doudieranej tváre v médiách a Chris skončil v base.

Rihanna momentálne randí s arabským miliardárom Hassanom Jameelom. Novinári s radosťou riešia, kedy sa už stane mamou. Keďže v poslednom období výrazne pribrala, táto téma sa riešila častejšie ako kedykoľvek predtým. Speváčka ale informácie o jej tehotenstve doteraz vždy poprela. 

profimedia-0022228027.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Kariéra

Ako pätnásťročná sa zoznámila s producentom Evanom Rogersom, ktorý ju pozval do USA, kde s jeho pomocou nahrala prvé vlastné piesne. Nahrávky rozposlali do niekoľkých nahrávacích spoločností, pričom jednu dostal do rúk aj uznávaný americký raper, hudobný producent a podnikateľ Jay-Z. Rihanna následne podpísala zmluvu s jeho nahrávacou spoločnosťou Def Jam Recordings.

Slávna speváčka má na konte viaceré rekordy, medzi inými sa v roku 2013 stala najvplyvnejšou osobnosťou na internete a zároveň najsledovanejším umelcom na kanáli YouTube. V roku 2009 získala od prestížneho amerického magazínu Glamour titul Žena roka a v roku 2011 bola podľa časopisu Esquire Najsexy ženou na svete. Dlhodobo je vnímaná ako módna ikona, o čom svedčia jej početné spolupráce s poprednými módnymi tvorcami. Okrem toho má vlastnú kozmetickú značku Fenty Beauty.

Charita

profimedia-0344661877.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Takmer od začiatku svojej hudobnej kariéry sa umelkyňa venuje charitatívnej činnosti. Pre nevyliečiteľne choré deti založila v roku 2006 nadáciu The Believe Foundation. Na rodnom Barbadose vybudovala supermoderné centrum pre onkológiu a jadrovú medicínu zamerané na diagnostikovanie a liečbu rakoviny prsníka. Podporuje tiež projekty Globálne partnerstvo pre vzdelávanie a Globálny občan, ktoré zabezpečujú deťom v rozvojových krajinách prístup k vzdelávaniu. Zapája aj do osvety v boji proti AIDS.

Harvardova univerzita udelila Rihanne titul Filantrop roka 2017 a na slávnostnom akte v marci 2017 jej odovzdala humanitárnu cenu Petra J. Gomesa. Univerzita uviedla, že si ako tohoročného laureáta svojho ocenenia vybrala Rihannu pre jej významný podiel na celom rade charitatívnych akcií.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz