22. 02. 2018 14:00 | LONDÝN/markiza.sk

Móda z Brit Awards: Rita Ora ako Falco z Nekonečného príbehu, Dua Lipa ako ružová princezná

Interpreti ukázali na červenom koberci s bielou ružou, aby podporili kampaň Time's Up.

Rita Ora na Brit Awards 2018
Rita Ora na Brit Awards 2018 Foto: Profimedia.sk
Rita Ora na Brit Awards 2018
Rita Ora na Brit Awards 2018
Dua Lipa na Brit Awards 2018

Londýnska O2 aréna bola v stredu večer plná hudobných hviezd svetového šoubiznisu, keďže sa tam konal 38. ročník odovzdávania Britských hudobných cien Brit Awards 2018.

Ešte predtým, ako došlo k samotnému vyhláseniu výsledkov, sa hudobníci a interpreti ukázali na červenom koberci s bielou ružou, aby podporili kampaň Time's Up (Čas vypršal), ktorá bojuje proti sexuálnemu obťažovaniu a zneužívaniu.

Nechýbal britský spevák Ed Sheeran (27), ktorý prekvapivo získal len cenu za celosvetový úspech. Nominovaný bol pritom v ďalších štyroch kategóriách - Najlepší britský singel (Shape of You), Najlepší britský spevák, Najlepší britský album (÷) a Najlepší videoklip (Shape of You).

Ed Sheeran
Foto: Vianney Le Caer/Invision/AP
 

Prišla aj speváčka Rita Ora, ktorá počas slávnostného večera aj vystúpila. Dvadsaťsedemročná speváčka z Kosova mala na sebe bielu róbu pripomínajúcu svadobné šaty.

Dua Lipa (22) zasa prišla v ružových šatách s čiernou stuhou na páse, v ktorých vyzerala ako princezná. Keďže boli obrovských rozmerov, pomáhať jej museli dvaja asistenti.

Dua Lipa
Foto: Profimedia.sk
 

Na červenom koberci sa ukázala aj speváčka Cheryl Cole (34) s partnerom Liamom Paynom (24), čím vyvrátili všetky špekulácie o tom, že ich vzťah prechádza krízou.

FOTKY Z ČERVENÉHO KOBERCA NA BRIT AWARDS 2018 NÁJDETE V GALÉRII.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz