15. 03. 2018 15:30 | USA/markiza.sk

Vychrtliny nabok, prichádza bohyňa plus-size modelingu

Ashley je skutočne prekrásna žena a hoci nemá dokonalé telo a hladučkú pokožku, zaslúži si miesto na výslní.

Ashley Graham
Ashley Graham Foto: Profimedia.sk
Ashley Graham
Ashley Graham
Ashley Graham

Americká modelka Ashley Graham je jednou z prvých žien, ktoré sa presadili aj s krivkami. Rozhodne ju môžeme označiť za kráľovnú plus-size modelingu. Ten sa dostal do povedomia pred pár rokmi a dnes je už bežnou súčasťou módneho biznisu. Samozrejme, že to platí pre zahraničie. Slovensko či Česko musí v tomto smere ešte dospieť.

A tak sa líšia aj komentáre k fotografiám, ktoré sa objavujú napríklad na sociálnych sieťach. Zahraničné sú zväčša pozitívne a ak sa aj vyskytne kritika, tak mierna. Veď je pochopiteľné, že každý má iný vkus a nemusí sa mu páčiť to, čo iným. 

Ashley Graham
Ashley Graham Foto: Profimedia.sk
 

Ale na našich diskusných fórach to vyzerá inak a nerátame s tým, že by sa pod týmto článkom objavili prevažne pozitívne pochvalné príspevky.

Ashley je skutočne prekrásna žena a hoci nemá dokonalé telo a hladučkú pokožku, zaslúži si miesto na výslní. Práve preto, že sa ukazuje taká, aká je. Je prirodzená, milá, pozitívne naladená a šíri myšlienku, že každá žena je krásna.

Ani štíhle modelky nie sú dokonalé tak, ako ich vidíme vyretušované na stránkach magazínov. Áno, aj chudé dievčatá mávajú celulitídu či iné nedokonalosti a sú napriek tomu krásne. 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz