18. 03. 2018 18:00 | BRATISLAVA/luc

Nový párik na obzore?! V Kuchyni sa črtá ľubostný vzťah

A možno ich bude viac...

Hlavné hviezdy seriálu Kuchyňa
Hlavné hviezdy seriálu Kuchyňa Foto: TV Markíza

Lucia a Michal

Na lásku to síce ani zďaleka nevyzerá, ale iskrenie medzi Michalom a Luciou je neprehliadnuteľné. Pochopiteľne, veď ich prvé stretnutie nedopadlo práve najlepšie. Navyše, Lucia stále rieši nepodarený „vzťah“ so svojím milencom Mirom, ktorý sa nie a nie rozviesť. Ako sa teda napokon tento milostný trojuholník rozuzlí? Zistíme už čoskoro, v najbližších častiach seriálu Kuchyňa.

Michal a Lucia
Michal a Lucia Foto: TV Markíza
 

Anička a Janko

Neexistuje snáď pár, ktorý by sa k sebe hodil viac ako práve Anička s Jankom. Vedia o tom snáď všetci. Okrem Aničky. Lenže nepomáha jej v tom ani Janko, keďže s vyjadrením svojich citov má sám problém. Preto mu svoju pomoc ponúkne Michal. A to je vlastne zárodok ďalšieho nedorozumenia. Čo sa stane, keď si ľudia nesprávne vysvetlia isté náznaky, to sa dozvieme už zajtra večer na Markíze.

Janko a Anička
Janko a Anička Foto: TV Markíza
 

Zdeněk a Veronika

Láskou sklamaný Zdeněk už na hlbší cit medzi ženou a mužom neverí. Chladné srdce svojrázneho šéfkuchára ale predsa len obmäkčí ďalšia žena, a to rovno jeho najväčšia konkurentka! Svetobežníčka Monika, ktorá vedie konkurenčnú reštauráciu, totiž vie, čo na Zdeňka platí. Aj ich rozvíjajúci sa vzťah môžete sledovať v ďalších častiach seriálu Kuchyňa.

Zdeněk a Monika
Zdeněk a Monika Foto: TV Markíza
 

Seriál Kuchyňa sledujte zajtra o 21.10 na Markíze!

 

Tretiu epizódu Kuchyne si môžete pozrieť tu alebo zadarmo v našom videoarchíve:

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz