09. 04. 2018 17:00 | BRATISLAVA/zv

Zo známej Slovenky padli v Londýne na zadok. Týmto ich očarila

Momentálne pendluje hore-dole medzi Bratislavou a britskou metropolou.

Katka Kassová
Katka Kassová Foto: Katarína Kassová
Katkine dobroty.
Katkine dobroty.
Katarína Kassová

Katka Kassová, ktorú prirovnávali k markizáckej moderátorke Márii Pietrovej, sa má čím chváliť. Sexy cukrárka najnovšie prerazila v Londýne. Jej dobroty Angličanom tak zachutili, že teraz pendluje medzi Bratislavou a britskou metropolou.

„Rozhodla som sa začať piecť v Londýne, keď som tam bola na štvordennom cukrárskom kurze v jednej vychytenej pekárni a všimla som si, že v Londýne nemajú v ponuke kvalitné nahé torty, aké robím doma," povedala nám Katka.

Katarína Kassová
Foto: Katarína Kassová
 

Podľa cukrárky, ktorú môžete často vídať aj v Teleráne, majú Briti zväčša v ponuke maslové či margarínové presladené torty zakryté fondánom.

„Nepozdával sa mi ani ich proces výroby. Čerstvý naplnený korpus na noc zamrazili a potom rozmrazili, aby na ňom lepšie držal krém. Tak som sa rozhodla, že to skúsim. Od decembra pečiem aj v Bratislave, aj v Londýne a cestujem podľa objednávok hore-dole."

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Zatiaľ tam pečie na rôzne oslavy či firemné večierky. Dostala však tiež za úlohu napiecť na svadbu v Cambridge. Svadobčania ju poprosili, aby im tortu aj doručila.

Katkine dobroty.
Foto: Katarína Kassová
 

„Tak som ju vliekla cez celý Londýn v metre, potom vlakom do Cambridge a potom zo stanice taxíkom na miesto svadby. Torta mala približne 15 kg, takže mi musel pomôcť priateľ," dodala.

Katka v piatok odovzdá torty v Bratislave, ide rovno na letisko a stredy skoro ráno letí späť. Akčný životný štýl jej neprekáža. Práve naopak, je šťastná, že môže robiť, čo ju baví.

Katarína Kassová
Foto: Katarína Kassová
 

Komentáre ( 0)


VIAC Z Šoubiz