10. 04. 2018 18:30 | BRATISLAVA/dg

Lucia Mokráňová prehovorila o svadbe. Áno by mohlo zaznieť už čoskoro

Bývalá účastníčka Farmy by na to bola pripravená.

Peter Pätoprstý a Lucia Mokráňová
Peter Pätoprstý a Lucia Mokráňová Foto: Instagram/pharrelski

Lucia Mokráňová (26) nechýbala v pondelok na Bratislavských módnych dňoch, kde sa predviedla na móle v krásnych bielych plavkách, v ktorých ukázala dokonale vypracovanú postavu. Ako však priznala, zakaždým máva trému.

"Ja sa dosť hanbím. Veľa ľudí si myslí, že keď sa mám ukazovať v plavkách, tým, že cvičím, že som s tým úplne OK, ale mám určite predtým rešpekt," povedala v rozhovore bývalá účastníčika reality šou Farma, ktorá je k sebe veľmi kritická.

Lucia Mokráňová na BMD 2018
Foto: Profimedia.sk
 

Lucia sa po predvádzacom móle už niekoľkokrát prešla aj vo svadobných šatách. "Veľakrát ich predvádzam, takže som si to už skúsila, aké to je byť nevestou." Sama ma však vlastnú predstavu o tom, ako by mal jej deň D vyzerať. "Brala by som to niekde na dovolenke, že si dám len nejaké ľahké šaty a zoberiem so sebou príbuzných," povedala.

V rozhovore prezradila, že sa s priateľom Petrom chystajú na dovolenku a už jej napadlo, že zásnuby by mohli prísť práve tam. "Mám taký pocit, že to možno príde, ale tým, že nám to každý hovorí, tak sa možno zľakol a nepríde to nikdy."

Podľa jej slov má na svadbu vek a s priateľom tvoria pár už dlhšiu dobu, takže by bola na to pripravená.

A čo dieťatko? Plánuje si modelka a fitneska v budúcnosti založiť rodinu? Sledujte rozhovor.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz