21. 04. 2018 18:22 | MASKAT/kc

Avicii na poslednej fotke v Ománe: Pochudnutý, ale s dobrou náladou

Aviciiho brat David si jeho smrť nevie vysvetliť a teraz sa snaží zistiť, čo presne robil v osudný deň.

Avicii šesť dní pred svojou smrťou na fotografii s fanúšičkou.
Avicii šesť dní pred svojou smrťou na fotografii s fanúšičkou. Foto: instagram/kellleebrock

Po smrti švédskeho hudobníka Tima Berglinga, ktorý sa preslávil pod umeleckým menom Avicii, sa vynorilo množstvo otáznikov.

Jeho odchod z tohto sveta je zatiaľ záhadou. Ako možná príčina sa spomínajú dlhodobé zdravotné problémy, ku ktorým prispelo najmä nadmerné požívanie alkoholu.

Telo dídžejskej superstar našli v hotelovej izbe v rezorte Muscat Hills, ktorý sa nachádza v metropole Ománu Maskate. Fanúšikovia švédskeho hudobníka, ktorí sa s ním stretli niekoľko dní pred jeho smrťou tvrdia, že vyzeral byť v poriadku a mal skvelú náladu. Ochotne pózoval na spoločných fotografiách a nič nenasvedčovalo tomu, že sa blíži jeho posledná hodina.

V Ománe bol s Berglingom aj jeho brat David. Ten však býval v inom hoteli, ktorý bol od miesta, kde našli telo slávneho hudobného producenta, vzdialený 15 minút cesty. David si smrť svojho brata, s ktorým si boli veľmi blízki, nevie vysvetliť a teraz sa snaží zistiť, čo robil Tim v osudný deň. Píše o tom britský denník Daily Mail .

Miestny DJ, ktorý s Aviciim strávil veľa času tvrdí, že Švéd sa počas svojho pobytu v rezorte alkoholu nevyhýbal, no poprel, že by bol niekedy na mol opitý. Podľa jeho slov mal celý čas dobrú náladu a vyzeral byť šťastný.


 


VIAC Z Šoubiz