09. 05. 2018 15:03 | DUBAJ/ markiza.sk, nt

Luxus! Takto vyzerá nový domov Dominiky Cibulkovej v Dubaji

Z toho luxusu odpadnete.

Nádhera! Takto vyzerá nový domov Dominiky Cibulkovej v Dubaji
Nádhera! Takto vyzerá nový domov Dominiky Cibulkovej v Dubaji Foto: Instagram/domicibulkova/ palazzo versace

Slovákov šokovala správa, že Dominika Cibulková odchádza z rodnej krajiny. Jej novým bydliskom sa stal Dubaj v Spojených arabských emirátoch.

Tenisová hviezda to pre portál fakt24.sk odôvodnila tým, že v Dubaji našla komplexne tréningové možnosti a predovšetkým špičkovú lekársku starostlivosť, ktorá je vzhľadom na jej športovú kariéru i profesný vek najdôležitejšia.

Ak sa však chcete stať obyvateľom Dubaja, musíte vlastniť nehnuteľnosť za milión dirhamov (228-tisíc eur) alebo si zaregistrovať obchodnú spoločnosť a môžete podnikať. 

Oficiálnou adresou jej nového trvalého bydliska je Palazzo Versace vo štvrti Al Jadaf. Palác, ktorý funguje ako prestížny hotel, sa nachádza len necelé dva kilometre od Dubai Tennis Stadium, kde sa každoročne konajú na prelome februára a marca turnaje WTA a ATP. 

Obytný komplex postavený v neoklasicistikom štýle s prvkami arabskej kultúry má päť hviezdičiek. Ceny apartmánov zariadených kvalitným talianskym nábytkom v štýle Gianniho Versaceho sa pohybujú od 919-tisíc eur za dvojizbový apartmán s tromi kúpeľňami až po osem miliónov eur za apartmány s veľkosťou 1400 metrov štvorcových. 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz