Mimoriadna správa
Sledujte NAŽIVO: Premiér a ministri o ekonomickej pomoci pre podnikateľov a ľudí
Viac v článku
11. 05. 2018 19:12 | PRAHA/ markiza.sk, nt

Prvé slová Gregorovej po návrate k zajačikovi. Toto vás dostane

Koptík pokľakol s kyticou a herečka znovu podľahla.

Hana Gregorová s Ondřejom Koptíkom
Hana Gregorová s Ondřejom Koptíkom Foto: Machan, Hykl, Kundrát / CNC / Profimedia.sk

To, o čom sa týždne šepkalo, je pravda. Hana Gregorová a Ondřej Koptík sú opäť spolu. Dokazujú to nielen fotografie, ale aj herečkino vyjadrenie. Ondřej sa totiž ukázal na premiére Gregorovej divadelnej hry v Mladej Boleslavi a odtiaľ odišli spolu do jej pražského bytu.

"Nebol pozvaný, ale tušila som, že sa tu možno objaví. Videli ste tú kyticu? Je mi to... jednoducho si myslím, že odpúšťať je ľudské. A keď nejde o život, ako hovoril Radek, ide o... tak to vieme. Takže v podstate to bolo milé. Nevidela som ho od septembra. Občas sme si zavolali a ja som hovorila, že ak vôbec niekedy, tak že moja podmienka je jednoducho liečba. A že na tom trvám, že to vtedy pokazil, ale nebola to jeho chyba. Viezla som ho tam ja a on tam povedal, že nejde a jeho maminka povedala, že nemusí, že sa oňho postará, ale musel. To bolo jasné. V tomto som jednoducho radikálna, riešim veci a nie som ochotná toto tolerovať. Toto konkrétne nie," cituje herečku blesk.cz. 

Koptík tak podstúpil šesťtýždňovú liečbu zo závislosti od drog na psychiatrickej klinike. "Viem, že to má pod kontrolou, pretože chodí pravidelne každý mesiac na kontroly k lekárke, ktorá je moja kamarátka. Neviem, že by láska? Neviem no, ale je to určite príjemné. Je to fajn a ja si myslím, že samozrejme vzťah je tolerancii a ja som bola tolerantná, ale potom po určitú hranicu nie som a on to veľmi dobre vie, že keby sa čokoľvek stalo, tak som nekompromisná. Keď som vydržala neozvať sa päť mesiacov na prosebné smsky, telefonáty, tak vydržím veľa," tvrdí Gregorová.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz