22. 05. 2018 20:30 | PRAHA/markiza.sk, nt

Zúfalý Koptík. Teraz prežíva to, čo sám robil Hane Gregovorej

Ako sa hovorí, karma je zdarma a niekedy sa zlé veci dokážu ľuďom vrátiť veľmi rýchlo.

Zúfalý Koptík. Teraz prežíva to, čo sám robil Hane Gregovorej
Zúfalý Koptík. Teraz prežíva to, čo sám robil Hane Gregovorej Foto: Profimedia.sk

Po tom, ako sa herečka Hana Gregorová (65) rozišla s mladším priateľom Ondřejom Koptíkom (33), to mladý muž psychicky nezvládol a začal jej ubližovať najmä prostredníctvom českých bulvárnych médií. Prezrádzal intímne detaily z ich spolužitia a mnohé iné veci, ktoré ani neboli pravda alebo by o nich známa herečka nikdy verejne neprehovorila.

Koptíkovi v jeho nechutnom správaní "pomáhalo" užívanie drog. Rozhodol sa ale liečiť a keď už mal chladnejšiu a najmä nezatemnenú myseľ, verejne sa za všetko ospravedlnil. Asi to aj pomohlo, pretože s Hanou Gregorovou opäť tvoria pár.

Ale ako sa hovorí, karma je zdarma a niekedy sa zlé veci dokážu ľuďom vrátiť veľmi rýchlo. Koptík teraz prežíva presne to, čím si musela prejsť Gregorová.

Niekto si totiž založil na Facebooku konto s jeho menom, kde pretriasa Ondřejovu gay porno kariéru, špekuluje o jeho sexuálnej orientácii, sleduje každý jeden článok, ktorý o ňom vyjde a s ľuďmi komunikuje podobným štýlom, ako kedysi komunikoval samotný Ondřej.

"Profil Mala Mochnak Taxikář nie je môj a podľa mňa ho spravuje chorobomyseľná osoba. Je to veľmi nechutné správanie anonymnej osoby. Povedal by som, že ide o vážnu posadnutosť mojou osobou. Kedysi to mohlo byť vtipné, keď som nemal najlepšie obdobie svojho života a robil a písal veci, ktoré už dobre poznáte a ktoré dodnes veľmi ľutujem. Dnes vidím všetko inak. Zbytočne ubližuje," napísal na sociálnej sieti Koptík.

"To, čo písal on, to bolo dno. Drogy ho neospravedlňujú. Úprimne, Hanu nechápem, že sa k nemu vracia. Po tej hanbe. Myslím si, že sama vie, že taký vzťah nemá cenu. Navyše sa závislosti nemôže zbaviť po pár týždňoch v liečebni," tvrdí anonymný autor facebookovej stránky pre extra.cz.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz