08. 06. 2018 07:07 | BRATISLAVA/TV Markíza

Poznáme scenár nedeľného superfinále. Čo si zaspieva vaša favoritka?

Prečítajte si kompletný zoznam.

Top 3 finalistky
Top 3 finalistky Foto: TV Markíza

Toto je posledný zoznam piesní, ktoré odznejú v aktuálnom ročníku SuperStar. Pretože už v nedeľu sa dozvieme meno speváčky, ktorá si po niekoľko mesačnom boji v speváckej súťaži odnesie prestížny titul a možnosť naštartovať svoju hudobnú kariéru. S akými pesničkami zabojuje vaša favoritka? Čítajte ďalej.

Tereza Mašková si sama vybrala pesničku Ain't Nobody od americkej R&B speváčky menom Chaka Khan. Ako „superstarovský“ výber bude spievať pesničku Fighter od Christiny Aguilery. Napokon Terezu čaká ešte česká pesnička Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinarovej.

Eliška Rusková má rada výzvy a tou nedeľnou bude pre ňu vlastný výber pesničky. Vybrala si totiž Whitney Houston a jej legendárny song I Will Always Love You. Ako spomienku zo SuperStar zaspieva pesničku Raise Your Glass od Pink. Napokon aj Elišku čaká česká pesnička. Tou bude skladba Lásko má já stůňu od Heleny Vondráčkovej.

Karmen Pál-Baláž opäť predvedie rockovú šou, a to s vlastným výberom. Zaspieva totiž Queen a ich Show Must Go On. Ako druhú pesničku bude musieť zaspievať My Immortal od Evanescence. V poslednom finále odznie aj slovenská pesnička a to práve v podaní Karmen, konkrétne pesnička Vráť trochu lásky medzi nás od zoskupenia G8.

V nedeľu nás však čaká hneď niekoľko hudobných prekvapení. Ako hostia totiž vystúpia Mariana Prachařová, Jozef Mikolas a víťazka posledného ročníka česko-slovenskej SuperStar, Emma Drobná, a opäť budeme vidieť aj všetkých desať finalistov na jednom pódiu. Zaspievajú totiž pesničku Príbeh nekončí.

Superfinále SuperStar 2018 sledujte v nedeľu o 20.20 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz