09. 06. 2018 18:40 | BRATISLAVA/jt

Hviezda zo Skrytej vášne sa stretla s pápežom: Bol to pre ňu silný zážitok

Telenovelová kráska si užíva dovolenku v Európe.

Skrytá vášeň
Skrytá vášeň Foto: Telemundo

Štyridsaťsedemročnú argentínsku herečku Lorenu Meritano ste v našich končinách spoznali ako diabolskú potvoru Dinoru v telenovele Skrytá vášeň, kde bránila láske svalnatého Juana a jeho vyvolenej Norme.

Skrytá vášeň - Dinora (Lorena Meritano)
Skrytá vášeň - Dinora (Lorena Meritano) Foto: DOMA
 


Sympatická Lorena isté obdobie bojovala s rakovinou prsníka, ktorú jej diagnostikovali v roku 2014. Svoj boj nevzdala ani keď ju uprostred boja s chorobou opustil manžel, taktiež herec Ernesto Calzadilla. V septembri 2016 však našťastie nad zákernou chorobou konečne zvíťazila a teraz si život vychutnáva naplno.

V týchto dňoch sa vybrala na výlet do Európy. Za svoj cieľ si vybrala Taliansko "večné mesto" Rím. Odfotila sa azda pri všetkých miestnych pamiatkach ako sú Fontána Di Trevi, či Koloseum.


Lorena zavítala samozrejme aj do Vatikánu, kde sa jej podarilo stretnúť s pápežom Františkom. Na sociálnej sieti sa pochválila fotografiou s hlavou katolíckej cirkvi, pri ktorej napísala, že práve viera jej veľmi pomohla v boji s jej chorobou.

"Veľakrát som snívala o tomto požehnaní a vašich slovách. Moja viera ma vždy držala v nádeji a láska ma uzdravila," zdôverila sa herečka.
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz