12. 06. 2018 14:41 | LONDÝN/markiza.sk

Nervóznu Meghan upokojoval Harry. Pozrite, čo jej povedal

Na oficiálnych oslavách narodenín kráľovnej Alžbety II. nechýbala ani nová členka rodiny vojvodkyňa zo Sussexu.

Meghan a Harry.
Meghan a Harry. Foto: Profimedia.sk

Britská kráľovná Alžbeta II. mala v sobotu oficiálnu oslavu 92. narodenín. Pri tejto príležitosti sa v centre Londýna konala tradičná výročná vojenská prehliadka, ktorú si pozrela celá kráľovská rodina.

Na oficiálnych oslavách nechýbala ani nová členka rodiny vojvodkyňa zo Sussexu. Meghan mala trému a aj keď z legendárneho balkónu z Buckinghamského paláca rozdávala úsmevy, z tváre sa jej zračila nervozita.

zzzzz.jpg
Foto: AP
 

Po celý čas však mala pri svojom boku Harryho, ktorý sa ju snažil upokojovať. Odborník na odčítavanie z pier zachytil, čo si mladomanželia hovorili, píše DailyMirrror.

Harry: „Si okey?“
Meghan: „Áno. A ty?“
Harry: „Áno.“

Potom Meghan dodala, že bola nervózna. Harry jej pre istotu pripomenul, čo bude nasledovať a že sa má pozerať na oblohu: „Potom ti poviem viac. Teraz nad nami preletí letka a pozrieme sa na oblohu.“

 

Kráľovná Alžbeta svoje narodeniny oslavuje každý rok dvakrát. V Británii totiž oslavujú panovníci svoje narodeniny tradične vždy druhú júnovú sobotu, keďže vtedy je už v Londýne zvyčajne lepšie počasie. Alžbetine skutočné narodeniny sú pritom 21. apríla. Oslávila ich v súkromí s rodinou.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz