14. 06. 2018 13:23 | LONDÝN/markiza.sk

Meghan a Harrymu sa podarilo nemožné. Utajili to, na čo všetci čakali

Správa sa dostala na verejnosť až teraz.

Meghan a Harry.
Meghan a Harry. Foto: Profimedia.sk
Meghan Markle robila spoločnosť kráľovnej Alžbete II. na oficiálnom otvorení nového mostu.
Meghan Markle.
Meghan Markle robila spoločnosť kráľovnej Alžbete II. na oficiálnom otvorení nového mostu.

Vojvodkyňa Meghan a princ Harry si vraj už stihli užiť medové týždne. Podľa portálu Enews sa manželia v tichosti a bez pozornosti médií vytratili z Veľkej Británie začiatkom mesiaca na dva týždne do východnej Afriky. Informácia, ktorú šírili svetové weby, že po svadbe odcestujú za odpočinkom do Kanady, tak bola fámou.

Kráľovský pár stihol v slnečnej Afrike navštíviť dve krajiny a užili si aj safari, tvrdí zdroj portálu Enews. Je však viac ako nepravdepodobné, že by palác potvrdil túto informáciu, pretože išlo o súkromnú dovolenku manželského páru a nie o oficiálnu cestu do zahraničia. 

Kráľovský palác zverejnil oficiálne fotografie Harryho a Meghan s rodinou
Kráľovský palác zverejnil oficiálne fotografie Harryho a Meghan s rodinou Foto: Facebook/ The Royal Family
 

„Kensingtonský palác informoval, že svadobná cesta je súkromná a o jej detailoch sa s médiami manželia nepodelia. Pár zdieľal s verejnosťou veľa detailov z ich života počas svadby a teraz je čas, aby si užili súkromie," vyjadril sa kráľovský expert Omid Scobie pre elle.com, ktorý si bol istý, že ich kroky povedú do Afriky, pretože tam zažili veľa zásadných okamihov.

Meghan a Harry sa na svadobnú cestu vydali začiatkom mesiaca zrejme preto, lebo ich teraz čaká veľa kráľovských povinností a už nebudú mať čas ukradnúť si chvíle iba sami pre seba.

kkk.jpg
Foto: AP
 

Vojvodkyňa zo Sussexu už s novou kráľovskou rodinou absolvovala oficiálne oslavy 92. narodenín kráľovnej Alžbety II.. Povinnosti vojvodkyne zatiaľ zvláda výborne a fanúšikovia britskej monarchie si ju zamilovali.

Meghan dokonca robila kráľovnej spoločnosť aj na verejnom otvorení nového mostu na severozápade Anglicka vo Widnese. Pre vojvodkyňu je to obrovská česť a privilégium, že s ňou mohla cestovať vlakom do grófstva Cheshire.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz