10. 07. 2018 12:11 | USA/markiza.sk

Svadba na spadnutie a dieťa na ceste? Slová Justina Biebera tomu nasvedčujú

Vyznanie lásky hovorí za všetko.

Justin Bieber a Hailey Baldwin
Justin Bieber a Hailey Baldwin Foto: Instagram/justinbieber

Vyzerá to tak, že Justin Bieber berie zásnuby s Hailey Baldwin naozaj vážne.

Dvadsaťštyriročný kanadský spevák sa po tom, čo s americkou modelkou randí len niečo vyše mesiaca, rozhodol pokľaknúť a požiadať o ruku svoju priateľku, s ktorou už v minulosti tvoril pár. Hoci z tohto dôležitého kroku v ich živote neexistuje žiadny dôkaz (prítomní v reštaurácii na Bahamách museli odložiť svoje mobilné telefóny), prsteň na jej ruke hovorí za všetko.

Zdroj: Instagram/bicbers

Na Instagrame najnovšie zverejnil fotky so svojou snúbenicou, ktoré majú za niekoľko hodín vyše deväť miliónov likov! A popis k nim hovorí za všetko.

„Hailey, milujem na tebe úúúplne všetko! Som odhodlaný stráviť svoj život s vedomím, že každučká moja časť ťa miluje, trpezlivo a láskavo. Sľubujem, že budem našu rodinu viesť so cťou a nechám Ježiša, aby nás prostredníctvom Ducha svätého sprevádzal vo všetkom, čo robíme a pri každom našom rozhodnutí. Moje srdce je CELÉ TVOJE a vždy budeš na prvom mieste! Si láskou môjho života, Hailey Baldwin, a nechcel by som ho stráviť s nikým iným. Vďaka tebe som lepší,“ napísal v srdcervúcom odkaze v popise fotky.

„Nemôžem sa dočkať najdôležitejšieho obdobia v živote. S tebou dáva teraz všetko zmysel! Najviac ma teší, že môj malý brat a sestra uvidia ďalšie zdravé stabilné manželstvo a budú chcieť to isté!!! Božie načasovanie je doslova dokonalé, zasnúbili sme sa v siedmy deň siedmeho mesiaca, sedmička je číslom duchovnej dokonalosti, je to pravda, VYGOOGLITE SI TO! Nie je to šialené? Inak, neplánoval som to,“ pokračoval.

Podľa tohto vyznania sa pár chystá zosobášiť každú chvíľu a plánuje si založiť rodinu a zostať spolu aspoň do sedemdesiatky.

Zdroj: Instagram/justinbieber


VIAC Z Šoubiz