12. 07. 2018 12:16 | LOS ANGELES/markiza.sk

Kylie Jenner sa stala najmladšou samostatne zarábajúcou miliardárkou v histórii. Ľudia nesúhlasia

Ľudia sa búria, že by sama toľké peniaze nikdy nezarobila.

Kylie Jenner.
Kylie Jenner. Foto: Profimedia

Magazín Forbes zverejnil rebríček najbohatších Američaniek. Do prestížneho zoznamu sa dostala aj 20-ročná Kylie Jenner, ktorá sa tak stala najmladšou samostatne zarábajúcou miliardárkou v histórii. Známy magazín ju označil sa kráľovnú kozmetického priemyslu a jej fotku dal aj na titulku printového vydania.

Zdroj:Instagram/forbes

Kylie podľa nich za posledné tri roky, k 10. júlu 2018, zarobila neuveriteľných 900 miliónov dolárov, a to bez akejkoľvek pomoci niekoho iného. Táto správa vyvolala na internete obrovskú diskusiu.

Ľudia sa búria proti vyjadreniu, že je samotne zarábajúca žena. Podľa komentujúcich jej k bohatstvu výrazne pomohla rodina, ktorá vlastní obrovské majetky a bez nich by nikto netušil, kto Kylie Jenner je a nikto by si jej kozmetiku nekúpil.

Zdroj:Instagram/hypebae

Forbes tvrdí, že mamička päťmesačnej dcérky Stormi zamestnáva len sedem ľudí na plný úväzok a päť na čiastočný. Okrem toho však musí, ako aj jej ostatní súrodenci, platiť mame 10% zo zisku za to, že sa jej stará o PR a financie. Za minulý rok jej tak vďaka najmladšej dcére pribudlo do kasičky 17 miliónov dolárov.

Kylie k popularite a dobrému predaju jej kozmetiky vďačí aj sociálnym sieťam, ktoré sú momentálne najlepším priestorom na rozbehnutie dobre fungujúcej značky.

Myslíte si, že ju Forbes označil za samostatne zarábajúcu ženu správne? Vyjadrite sa v ankete. 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz