19. 07. 2018 14:41 | BRATISLAVA/zv

Rozchodu Saganovcov nič nepredchádzalo. Takýto je ich príbeh lásky

Fanúšikovia cyklistu sú stále v šoku.

Svadobná fotka Saganovcov z roku 2015.
Svadobná fotka Saganovcov z roku 2015. Foto: Profimedia.sk
Saganovci v roku 2016
Saganovci v Abu Dhabi.
Manželia Saganovci ohlásili koniec lásky.

Nielen Slováci sú v šoku. Peter Sagan včera zverejnil na Facebooku status, ktorým verejne oznámil rozchod s manželkou Katkou. Dvojica sa podľa jeho slov rozišla v dobrom a najdôležitejší je pre nich deväťmesačný synček Marlon, ktorého chcú vychovávať v láske a v mieri.

Niektorí z tisícky komentujúcich si stále myslia, že cyklistovi hackli profil a nie je to pravda. Rozpadu tohto manželstva totiž nič nepredchádzalo. Práve naopak. Vždy pôsobili ako harmonická a zohratá dvojica.

Spoločné fotky nájdete v galérii.

Takýto je ich príbeh lásky, žiaľ, s nie šťastným koncom.

Nebola to láska na prvý pohľad

Prvýkrát sa objavili spolu na verejnosti v roku 2014 na galavečere Zlatý pedál. Dvojica sa ale poznala tri roky predtým. Peťo sa do Katky zaľúbil postupne.

Rok 2014
Rok 2014 Foto: Profimedia.sk
 

Magický dátum svadby

Áno si povedali v Dolnom Kubíne v naozaj magický dátum 11.11. v roku 2015. Katka bola krásna nevesta v šatách od Martina Hrču a Peter prekvapil výberom obleku, obliekol si žakarový kaftán lemovaný kožušinou. Hostinu mali v luxusnom hoteli na Štrbskom plese. Veľkolepú svadbu vyčíslili na tisícky eur.

profimedia-0265790062.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Život v Monaku

Dvojica si vybudovala svoje hniezdočko lásky v Monaku, kam sa Sagan presťahoval v roku 2014 a potom spolu trávili väčšinu času. Toto luxusné miesto láka ľudí nielen pre krásne prostredie, dobré počasie, ale aj pre priaznivú daňovú politiku.

Zdroj:Facebook/GoldZanzibarBeachHouse&Spa

Saganova pravá ruka doma aj v práci

Katka bola pre cyklistu naozaj veľkou oporou. Podporovala ho totiž nielen doma, ale aj v práci. Oslovila ju talianska agentúra DMTC a slovenskej športovej hviezde pomáhala s marketingom. Pre HN magazín povedala, že je spojkou medzi slovenským a talianskym manažmentom.

Slovenský cyklista Peter Sagan bozkáva svoju priateľku Katarínu Smolkovú.
Slovenský cyklista Peter Sagan bozkáva svoju priateľku Katarínu Smolkovú. Foto: TASR
 

Synček Marlon

Peter minulý rok v júni prekvapil fanúšikov radostnou správou. Na sociálnych sieťach zverejnil vtipnú fotku s manželkou, ktorá v obtiahnutých červených šatách ukázala tehotenské bruško. Sagan nezaprel svoj humor a k fotke napísal: „Toto asi nebude z palaciniek."

Zdroj:Facebook/petersagan

Katka porodila syna 25. októbra 2017. Peter prezradil, že sú obaja v poriadku a chlapec dostal meno Marlon.

Zdroj:Instagram/petosagan

Koniec

Príbeh lásky Saganovcov sa javil ako dokonalý. Preto všetkých rozpad tejto dvojice naozaj zaskočil. Sagan v statuse zdôraznil, že sa nerozchádzajú v zlom a Katku vykreslil ako výbornú mamu.

Zdroj:Instagram/katarina_sagan

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz