20. 07. 2018 11:27 | BRATISLAVA/markiza.sk, nt

Bulvár už spája Sagana s touto ženou. Má to však háčik

Sympatická blondína sa pozná so Saganom dlhšie.

Bulvár už spája Sagana s touto ženou. Má to však háčik
Bulvár už spája Sagana s touto ženou. Má to však háčik Foto: Facebook/ Linda Odeh

Manželstvo Petra Sagana s Katarínou vydržalo ani nie tri roky. Samotný cyklista oficiálne oznámil rozchod na sociálnej sieti. Pochopiteľne sa toho chytil bulvár aj napriek tomu, že Peter žiadal o rešpektovanie jeho súkromia. A ako to už býva, ktorákoľvek žena, ktorá sa teraz objaví keď aj meter od neho, bude pravdepodobne považovaná za jeho novú známosť.

Aktuálne sa prepiera meno Linda Odeh. Sympatická blondína sa totiž okolo cyklistu motá už niekoľko rokov. Do kontaktu s ním prišla ešte v čase, keď pôsobil v tíme Tinkoff. Linda bola totiž tímovou psychologičkou, ale je aj Saganovou fanúšičkou. Na svojom profile s ním má niekoľko spoločných fotografií. 

Linda prišla podporiť Sagana aj na tohtoročnú Tour de France. Na trojnásobného majstra sveta čakala pri tímovom autobuse, kde sa dostanú iba jazdci a členovia tímu. S Peťom si urobila pár fotografií a mnohí už tvrdia, že je medzi nimi niečo viac. 

Má to však jeden háčik. Linda má už niekoľko rokov priateľa a minulý rok v júli sa vzali, čo dokazuje aj ich spoločná svadobná fotografia. Stačilo by možno len viac pátrať...

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz