03. 08. 2018 15:48 | BRATISLAVA/ markiza.sk, zv

Dara a Rytmus vraj spálili všetky mosty: Dôkaz, že sú to klamstvá!

Speváčka ma otvorené srdce a raperovi deti naozaj dopraje.

Dara a Rytmus
Dara a Rytmus Foto: Instagram/dararolins_vermi

Po rozchode Dary Rolins a Patrika Rytmusa Vrbovského boli ich fanúšikovia naozaj v šoku a mnohým rozpad slávneho vzťahu nedal spať. Keď už sa zdalo, že si umelci od tlaku verejnosti vydýchnu, prišiel ďalší ošiaľ. Raper priznal novú lásku a kolotoč záumu sa spustil odznovu.

Ľudia nevidia do toho, aký majú bývalí partneri v skutočnosti vzťah a väčšina si myslí, že po rozchode museli automaticky spáliť všetky mosty. Pravda je však iná. Dara pre českú televíziu Prima priznala, že sú stále v kontakte.

„Predvčerom sme si písali. Že prežíva novú lásku, mu prajem a spôsob, akým to prežíva, to je jeho vec. Ale ja s tým problém nemám. Ja to už mám uzavreté a žijem si inými vecami. Ale chápem, že mnohým kamarátom a ľuďom to príde zbytočné, tak by som to povedala," prezradila pre televíziu Prima.

Zdroj:Instagram/dararolins_vermi

Speváčka má otvorené srdce a Patrikovi praje nielen lásku, ale aj dieťa. „Prajem mu šťastie, rodinu, deti a všetko, po čom túži. A asi to aj dostane, konečne!" uzavrela túto tému.

Podľa jej slov ona nie je ten typ, ktorý vie za mesiac preskočiť na "plné gule" zo vzťahu do vzťahu. Potrebuje čas a priestor. A vidí tiež rozdiel v "zamilovať sa" a "milovať".

Zdroj:Instagram/rytmusking

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz