06. 08. 2018 11:54 | BRATISLAVA/Šoubiz

Šokujúca pravda o rozchode Nely Slovákovej. Jej ex môže chodiť kanálmi

Jej úprimné slová sa zrejme nepísali ľahko.

Nela s bývalým priateľom Martinom.
Nela s bývalým priateľom Martinom. Foto: Instagram/nelaslovakova

Vyzerali ako dokonalý pár, no v skutočnosti bolo všetko inak. Nela Slováková sa v tichosti rozišla so slovenským priateľom Martinom. Jej fanúšikovia si to mysleli už dlhšie, pretože sa na Instagrame dlho neobjavila žiadna ich spoločná fotka.

Po tom, čo verejne priznala, že pár viac netvoria a začala sa objavovať po boku hokejistu Lukáša Kozáka, mala potrebu vysvetliť, čo sa vlastne stalo. Jej siahodlhý status má viac ako 500 komentárov. Ľudia ju po jej úprimných slovách poľutovali a jej bývalého vôbec nešetrili.

„Čo mi vadilo najviac, boli sprosté slová, ktorými ma tituloval, (aj pred ľuďmi) po tom, čo sa napil alkoholu vo väčšej miere. Úplný koniec registrujem pred cca dvoma mesiacmi. Fanúšičky mi poslali fotky Martina, ako kávičkuje s nejakou striptérkou alebo gogo tanečnicou, či čo. Ako som kedysi povedala. Podvádzať sa nenechám," napísala.

S bývalým priateľom Martinom

Zdroj:Instagram/nelaslovakova

Nela sa priznala, že stále dúfala, že sa to medzi nimi môže zlepšiť. Po tom, ale stretla Lukáša a Martinova reakcia na jej výlet s hokejistom už všetko zaklincovala.

„Zoznámili sme sa pred niekoľkými týždňami na oslave kamarátky. Nasledovala večera v Brne a spontánny dvojdňový výlet a tá základná chyba (ktorú už ako chybu neberiem) a nepozornosť, keď sme obaja pridali fotku tej istej večere a boli sme prezradení. Nemala som už žiadnu povinnosť čokoľvek Martinovi hovoriť, boli sme rozídení. Jediné, o čo mu potom išlo, bolo, odovzdaj auto a Vespu (sprosté a nechutne zlé tituly u oznámení, že mu mám vrátiť darčeky, ktoré mi dal, vynechám). Vďaka Bohu, že sa viem o seba postarať," pokračovala.

Prečítajte si celé Nelino vysvetlenie, za ktoré jej mnohé ženy zatlieskali na jej Instagrame. Teraz vyzerá byť opäť šťastná a pri novom priateľovi žiari.

Zdroj:Instagram/nelaslovakova

Zdroj:Instagram/nelaslovakova

Zdroj:Instagram/kozo72

VIAC Z Šoubiz