09. 08. 2018 08:06 | LOS ANGELES/Šoubiz

Najpevnejší vzťah Hollywoodu: Ich 40-ročný príbeh lásky sa začal tragédiou

Meryl Streep má dnes všetko, kedysi zažila obrovskú ranu.

Meryl Streep s manželom Donom Gummerom
Meryl Streep s manželom Donom Gummerom Foto: Profimedia.sk

Jedna z najlepších herečiek súčasnosti, Meryl Streep, má v živote, zdá sa, všetko. S manželom, sochárom Ronom Gummerom, sú spolu už 40 rokov a majú štyri úspešné deti deti. Meryl je držiteľkou množstva herckých nominácií a ocenení, za filmy inkasuje niekoľko miliónov, je obľúbená a stále štýlová. Starne s gráciou a motivuje ženy po celom svete.

Zdá sa, že herečka jednoducho vie, ako skĺbiť súkromie s prácou a sláva jej nikdy nestúpla do hlavy. Svedčí o tom aj fakt, že je stále šťastne vydatá. Vo filmoch vystriedala desiatky manželov, v súkromí pre ňu existuje len jeden. Stretnutiu s Ronom však predchádzala tragédia.

Ako informuje portál Town and country, Meryl mala v koncom sedemdesiatych rokov vzťah s hercom Johnom Cazalem, ktorý zomrel na leukémiu. Niesla to veľmi ťažko. Oporou sa stal kamarát jej brata, Ron, ktorý Meryl potom ubytoval u seba doma. On medzitým cestoval, a tak si v tom čase len dopisovali.

Keď sa Ron vrátil, začali spolu žiť ako pár a o pol roka mali svadbu. Herečkina mama vtedy spochybňovala rýchlosť, akou sa to zomlelo, no dnes je to už 40 rokov, čo sú spolu šťastní.
Svedčia o tom aj fotky z červeného koberca, kde je z reči tela očividné, že sa stále ľúbia.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz