14. 08. 2018 13:08 | BRATISLAVA/ls

J.Lo dovolenkuje na jachte. Jej bradavky boli poriadne v pozore

Speváčka sa ukázala v priliehavom športovom outfite a vidieť jej bolo všetko!

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez Foto: Profimedia.sk
V priliehavom športovom outfite ukázala Jennifer
Jennifer Lopez na sebe poctivo maká aj počas dovolenky
J.Lo pri tréningu asistoval aj jej priateľ, bezbalový hráč, Alex Rodriguez

Ikonická diva Jennifer Lopez si užíva dovolenku na luxusnej jachte. Spolu so svojím priateľom, americkým bejzbalovým hráčom, Alexom Rodriguezom, zakotvili pri talianskom pobreží, a tak sa paparazzom naskytol pohľad na to, ako prominentný párik trávi chvíle voľna.

Dovolenka-nedovolenka, spevácka diva vie, že makať na svojej postave sa oplatí. Veď práve vďaka svojmu vypracovanému zadočku upútala na začiatku svojej kariéry pozornosť fanúšikov. A teraz, keď má speváčka štyridsať deväť rokov, jej stále dokonalú postavu môžu závidieť aj omnoho mladšie dámy.

Keďže sa prominentný párik láskou k športu netají, tak si aj jachtu vybrali tak, aby sa v tréningu obmedzovať nemuseli. Luxusné plavidlo je teda vybavené provizórnym „fitkom“, vďaka čomu si priamo na palube mohla Jennifer pod drobnohľadom svojho priateľa zacvičiť.

Keď sa však obliekla do športového odevu, paparazzi mali „zarobené“. Jennifer totiž odfotili so stojacimi bradavkami a odhaleným „ťavím kopýtkom“. Veď napokon, hviezda-nehviezda, aj Jennifer je len človek. A tú pevnú vôľu jej aj tak viacerí môžu závidieť.

FOTKY NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz