08. 09. 2018 06:36 | BRATISLAVA/Šoubiz

Toto sa na Farme ešte nestalo! Šok pred duelom, nakoniec odchádza Brychtová

Šľachetné gesto moderátorky, svoj život darovala porazenej duelantke.

Katka Brychtová opustila Farmu dobrovoľne
Katka Brychtová opustila Farmu dobrovoľne Foto: TV Markíza

Farma X má za sebou prvý duel a hru opúšťa prvý súťažiaci. Lenže tentoraz bolo všetko absolútne neštandarné, pretože sa udiala situácia, aká sa v histórii slovenskej verzie drsnej reality šou ešte nikdy nestala!

Lenka Horníková totiž na duel neprišla, zmizla z duelovej chatky a ušla domov. (Viac informácií o celej kauze už v sobotu). Druhá duelantka Miška Štefániková tak zostala bez súperky. Pravidlá sú však nekompromisné a duel sa musel konať.

Miška si preto musela vybrať novú protivníčku z ostatných farmárov. Jej voľbou bola Monika Siposová, o ktorej si Michaela myslela, že jej víťazstvo pustí, pretože by chcela ísť domov. Všetko bolo nakoniec inak a Monika zvíťazila 3:1.

No Miša smútiť nemusela, na Farme zostáva. Katka Brychtová nečakane spravila šľachetné gesto a venovala jej svoj život. "Som rada, že tu môžu zostať obe dievčatá, ktoré boli v dueli. Určite si to zaslúžia," povedala Katka tesne pred odchodom domov. 

 

Farmu opúšťala dojatá a so slzami v očiach. Do drsnej reality šou išla s vedomím, že pravdepodobne vypadne ako prvá. Vôbec nerátala s tým, ako veľmi ju pobyt na Farme zasiahne: "Bola to veľmi výrazná a silná skúsenosť!"

Farma X pokračuje v pondelok 10. septembra o 21:20 na Markíze

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz