14. 09. 2018 18:15 | BRATISLAVA/ markiza.sk, ls

Plekanec vracia úder. Platil som upratovačky, opatrovateľku aj reštaurácie

Rozvodová bitka Vondráčkovej a Plekanca sa priostruje.

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec Foto: Profimedia.sk

Najväčšia šoubiznisová kauza, ktorá momentálne hýbe susedným Českom, naberá na obrátkach. Slovné mediálne prekáračky medzi hokejistom Tomášom Plekancom a speváčkou Luciou Vondráčkovou sa stupňujú.

Nedávno sa speváčka v rozhovore pre blesk.cz vyjadrila, že jej čoskoro bývalý manžel sa o deti začal starať až v dobe, keď už bolo jasné, že dôjde k rozvodu. Navyše pre najnovšie číslo českého magazínu Story uviedla, že muž by mal chápať, že starostlivosť o deti je ťažká práca.

Lucie podľa všetkého slávnemu hokejistovi vyčíta, že sa kvôli nemu musela vzdať svojej kariéry a že mu musela slúžiť. A práve toto vyjadrenie sa rozhodol Plekanec uviesť na správnu mieru.

profimedia-0290580579.jpg
profimedia-0290580579.jpg Foto: Profimedia.sk
 

Prostredníctvom svojej právničky Lenky Radoňovej portálu odkázal, ako sa veci majú. Podľa neho speváčka v máji a júni odletela do Česka, aby tam „realizovala svoje umelecké aktivity“. Navyše mal poskytnúť pôžičku spoločnosti, ktorá v Kanade produkovala film, v ktorom si Lucie zahrala hlavnú rolu.

Najväčším kameňom úrazu sú podľa Plekancovej právničky aj vyjadrenia o tom, ako mu musela speváčka slúžiť. „S ohľadom na absenciu špecifikácie pojmu „slúžila mu“ môžem uviesť iba to, že pani Plekancová Vondráčková žila v dome o veľkosti 7+1 so záhradou a bazénom. Pán Plekanec hradil náklady na opatrovateľku, tri upratovačky, nákup hotového jedla a reštaurácie, pretože domáce varenie nebolo praktizované,“ povedala Radoňová.

Podňa nej navyše NHL svojim hráčom hradí celodenné stravovanie, a tak Vondráčková hokejistovi ani variť nemusela. Kde je pravda a tiež to, kedy tento boj o spoločný majetok skončí, vie len prominentný pár.

profimedia-0228899332.jpg
profimedia-0228899332.jpg Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)


VIAC Z Šoubiz