15. 09. 2018 12:30 | BRATISLAVA/dg

Nela Pocisková päť mesiacov po pôrode: Vyzerá výborne

Speváčka a herečka porozprávala nielen o tom, ako prežíva materstvo, ale aj o novinkách vo svojom živote.

Nela Pocisková
Nela Pocisková Foto: Facebook/janakeketifoto

Nela Pocisková sa presne na Veľkonočný pondelok (2. apríla) stala dvojnásobnou mamou, keď na svet priviedla dcérku Lianu. Tá sa narodila za pomerne dramatických podmienok, keď ju Nela musela porodiť v aute, všetko ale nakoniec našťastie dobre dopadlo.

Speváčka a herečka prijala pozvanie do Dámskeho klubu, kde porozprávala nielen o tom, ako prežíva materstvo, ale aj o novinkách vo svojom živote. Päť mesiacov po pôrode vyzerá výborne.

Spolu s moderátorkou Ivetou Malachovskou sa venovali jej srdcovkám, ktorými sú nepochybne Lianka a dvojročný Hektor. „Nemohla som ich sem priniesť, pretože jeden z nich by určite zdemoloval toto štúdio,“ povedala s úsmevom. Ako priznala, má aj opatrovateľku, ktorá jej občasne vypomáha.

Zdroj: Facebook/damskyklubrtvs

Keďže koncom októbra a začiatkom novembra zaspieva na koncerte venovanom Karlovi Svobodovi a Jozefovi Bednárikovi, musí sa poctivo pripravovať. Ako to zvláda popri dvoch malých deťoch? „Je to veľmi ťažké. Snažím sa to vo chvíľach, keď spia, ale to zasa obidvoch budím, ale s Liankou je to jednoduchšie, pretože tej sa to ešte ako-tak páči,“ povedala a dodala, že práve Hektorovi sa jej spev príliš nepozdáva.

Celý rozhovor s Nelou Pociskovou si môžete pozrieť TU.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz