01. 10. 2018 12:45 | BRATISLAVA/Šouibiz

Celeste Buckingham skritizovali pre celulitídu. Ženám posiela silný odkaz

Úprimné vyznanie speváčky poteší všetky ženy.

Celeste Buckingham so sestrou Carmel
Celeste Buckingham so sestrou Carmel Foto: Instagram/celbuckingham

Celeste Buckingham sa spolu so sestrou Carmel objavila na Bratislavských módnych dňoch. Napriek tomu, že dievčatá vyzerali krásne, novinárka si neodpustila negatívne komentáre na postavu Celeste. Speváčka pohotovo zaregovala na Instagrame, kde zverejnila kritický úryvok, ale aj svoj názor na celú situáciu.

"Keď som mala 17, bojovala som s anorexiou. Keď som túto psychickú chorobu prekonala, presťahovala som sa do Ameriky a pribrala nemálo kíl. Keď som sa rozchádzala s mojím bývalým priateľom Matejom, tak som sa dlhšie trápila a po rozchode opäť schudla," píše. Následne ešte schudla kvôli úlohe vo filme, potom v pracovnom nasadení opäť pribrala.

"Nič by som nezmenila. Celý môj životný príbeh je zapísaný na mojom tele. Väčšina žien má strie alebo celulitídu, ale nie sú to podľa mňa nedostatky. Je to súčasťou môjho ozajstného ja," píše Celeste a dodáva, že už netúži po fyzickej dokonalosti, ale má iné hodnoty.

"Dokonalá je pre mňa každá žena, ktorá sa snaží byť lepšia každý deň. Vďaka takýmto článkom sa ženy neustále boja, či sú dostatočne krásne, mladí chlapi si v hlave vytvoria umelú predstavu, ako má ich budúca priateľka vyzerať, ženy sa súdia navzájom."

Celeste chce byť autentická. "To sa vo fitku alebo u lekárky nedá kúpiť," uzatvára vyjadrenie, v ktorom sa nájde určite nejedna žena. Klobúk dole za odvahu postaviť sa kritike novinárky a motivovať tisíce svojich priaznivcov, aby sa za svoje telo nehanbili.

Zdroj: Instagram/celbuckingham


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz