08. 10. 2018 17:23 | BRATISLAVA/markiza.sk

Rytmus odpovedal Dare: Už s tým prestaň, je to choré

Rytmus prosí speváčku, aby im dopriala lásku.

Rytmus odpovedal Dare: Už s tým prestaň, je to choré
Rytmus odpovedal Dare: Už s tým prestaň, je to choré Foto: Instagram/ rytmusking

Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský sú už deväť mesiacov rozídení. Napriek spoločnému vyjadreniu ako to už majú uzavreté a nech im ostatní dajú pokoj, si niekoľko mesiacov po rozchode dávajú odkazy cez sociálne siete.

Speváčka sa dnes 8. októbra obzvlášť rozcitlivela, keďže dnes by mali s Patrikom výročie. Bol to práve raper, ktorý jej kedysi k tomuto dňu zložil pieseň. Tú však nedávno zmazal z Youtubu, a to sa Dare nepáčilo.

Na Instagrame zverejnila fotku s ním a Lolou aj s rozcitliveným odkazom. Viac v článku:

Ďalšie vyznanie Dary Rolins: Toto Rytmusa nenechá chladným

To už sa Rytmusovi nepáčilo a taktiež verejne zareagoval. "Dara, na čo je toto dobré? Moc ťa prosím, nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku. Od januára sme rozídení a je už október. To je 9 mesiacov!!! Dopraj nám šťastie ako ho prajeme aj my tebe a nevracaj sa do minulosti," napísal.

"Čo od nás chceš? Čo si máme púšťať každý rok 8. október a pozerať sa na naše spoločné fotky? Neverím, že by si toto robila, kebyže máš nového frajera. Je to choré. Načo tá fotka s malou Lolou? Aký je cieľ? Prečo to hranie na city osamelým mamám? Veď si žime naše krásne životy a neriešme niečo, čo už nie je. Prajem ti novú lásku a pokoj," dodal tvrdšie.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz