09. 10. 2018 13:50 | BRATISLAVA/TV Markíza

Odkazy Dary a Rytmusa nestačili. Tentoraz zareagoval speváčkin ex

Matěja Homolu nepotešilo, že Dara zverejnila spoločnú fotku s Rytmusom, na ktorej bola aj Lola.

Matěj Homola
Matěj Homola Foto: Profimedia.sk

Hoci od rozchodu Dary Rolins s Patrikom Vrbovským ubehlo už deväť mesiacov, stále nie je všetkému definitívny koniec.

Po tom, čo Rytmus odstránil zo sociálnych sietí svoje spoločné fotky s Darou a vymazal skladbu 8. október, mu Dara venovala odkaz na Instagrame.

„8. október bol, JE a vždy aj bude. A nech sú dnes karty rozdané akokoľvek, viem, že tomu dátumu a pesničke venujem vždy zvýšenú pozornosť. Na tne pocit, keď som si ju prvýkrát pustila, nechcem zabudnúť. Aj vďaka týmto emóciám viem, čo znamená milovať To, že okrem mojich fotiek vymazal Patrik zo svojho youtubového kanálu aj túto pesničku, je vlastne ďalším dôkazom, ako veľmi sú ľudia odlišní už v týchto základných princípoch. Ak by som poprela minulosť, svoje emócie, lásky, popriem seba a každé slovo, ktoré som kedy vypustila z pusy. A bála by som sa, že aj všetky ďalšie vyznania a sľuby, ktoré vypustím a dám komukoľvek inému, stratia tým pádom na váhe. Nehľadajte v mojich úvahách ľútosť ani patetickú nostalgiu, usmievala som sa vtedy, usmievam sa aj teraz, pretože 8. október nejde vymazať ZO MŇA. Nepíšem to preto, aby sa tu teraz v komentároch komukoľvek nakladalo. Patrika mám odhliadnuc od všetkého stále rada. Bola som to ja, kto s ním žil, takže som tu tým pádom JEDINÁ, kto sa môže eventuálne sťažovať. Nepotrebujem ani poľutovať, ani utvrdzovať v tom, že sme sa k sebe aj tak nehodili. Hodili. A vo svojej dobe – lebo KAŽDÝ vzťah má „svoju dobu“ – to všetko malo svoje kúzlo. A dôkazom toho je aj pesnička 8. október,“ napísala.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Rytmusova reakcia na seba nenechala dlho čakať. Na svojom instagramovom profile zverejnil fotku s Jasminou. Jeho slová však boli o čosi tvrdšie.

„Dara, načo je toto dobré? Veľmi ťa prosím, nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku. Od januára sme rozídení a je už október. To je 9 mesiacov!!! Dopraj nám šťastie, ako ho prajeme aj my tebe a nevracaj sa do minulosti. Čo od nás chceš? Čo si máme púšťať každý rok 8. október a pozerať si naše spoločné fotky? Neverím, že by si toto robila, kebyže máš nového frajera, alebo by ste oslavovali výročie svojich ex. Je to choré. Načo tá fotka s malou Lolou? Aký je cieľ? Prečo to hranie na city osamelým mamám? Veď si žime naše krásne životy a neriešme, čo už nie je. Prajem ti novú lásku a pokoj,“ reagoval Rytmus.

Zdroj: Instagram/rytmusking

Do vzájomných odkazov sa pripojil aj Darin bývalý partner Matěj Homola, s ktorým má dcéru Lauru. Toho totiž nepotešilo, že Dara zverejnila spoločnú fotku s Rytmusom, na ktorej bola aj Lola. „Kriste, až raz Laura prehovorí, tak to bude vietor,“ píše portál eXtra.cz. Snáď je toto pomyselná bodka za všetkým, čo medzi bývalými partnermi kedy bolo.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz