18. 11. 2018 16:32 | BRATISLAVA/Šoubiz

Najpotetovanejšie hviezdy šoubiznisu. Viete, komu patrí tento chrbát?

Slávni podľahli trendu tetovaniami vyzdobených tiel. Toto sú rekordéri.

Najpotetovanejšie hviezdy šoubiznisu. Viete, komu patrí tento chrbát?
Najpotetovanejšie hviezdy šoubiznisu. Viete, komu patrí tento chrbát? Foto: Profimedia.sk

U Justina Biebera prerástla záľuba v tetovaniach doslova do závislosti. Podľa jeho vlastných slov preležal pod tetovacou ihlou už niekoľko hodín a ani minútu z tohto času neľutuje.

Zdroj: Instagram/justinbieber

Dcéra zosnulého kráľa popu Michaela Jacksona je veľká milovníčka umenia a „zopár umeleckých diel“ už má aj na pokožke rúk. Najvýraznejšou je obrázok slnečnice.

Zdroj: Instagram/parisjackson

Bývalý anglický futbalista David Beckham má telo potetované od krku až po pás. Na svojom tele so sebou nosí aj mená všetkých svojich detí.

Zdroj: Instagram/davidbeckham

K najväčším fanúšikom tetovaní patrí bezpochyby herečka Angelina Jolie. Chrbát jej zdobí ilustrácia pripomínajúca známu logickú hru sudoku.

profimedia-0349399958.jpg
profimedia-0349399958.jpg Foto: Profimedia.sk
 

Telo Lady Gaga zdobí hneď niekoľko zdanlivo nezmyselných tetovaní (na tele má vytetovaného jednorožca, aj myš), no pre speváčku má každé z nich svoj význam. Na ľavom boku má dokonca podobizeň Davida Bowieho na počesť speváckej legendy.

Zdroj: Instagram/ladygaga

Frontman kapely Maroon 5 využil svoju záľubu v tetovaniach aj ako spôsob ako dať svetu vedieť, že svoju manželku, modelku Behati Prinsloo, nadovšetko miluje. Na prsty si totiž dal vytetovať veľavravný odkaz „True Love“, čo v preklade znamená „skutočná láska“.

Zdroj: Instagram/adamlevine

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz