28. 11. 2018 14:21 | BRATISLAVA/TV Markíza

Jakubec by vysielal sex s Božankou naživo. Chce za to obrovské peniaze

Zostáva otázkou, kto sa po fiasku so svadobnými VIP lístkami odhodlá zaplatiť horibilnú sumu za video sexu svojského manželského páru.

Jakubec by vysielal sex s Božankou naživo. Chce za to obrovské peniaze
Jakubec by vysielal sex s Božankou naživo. Chce za to obrovské peniaze Foto: Profimedia.sk
Jakubec a Božanka sú už (údajne) svoji
Jakubec a Božanka sú už (údajne) svoji
Jakubec a Božanka sú už (údajne) svoji

Martin Jakubec (35), umelec, spevák, politický kandidát, ktorého preferencie na politický post sa menia v závislosti od toho, aké voľby sa práve blížia, podnikateľ a manažér v jednom, zdá sa, speňaží aj nemožné. Najnovšie chce poriadny balík vytĺcť z live vysielania horúcej noci s jeho zákonitou manželkou Božankou (65).

Ponuku poslal do redakcie portálu pluska.sk. Za video žiada 2 milióny eur. „Uvidíte, že milovanie je možné aj v pokročilom veku. Ponúkame vám vidieť našu romantiku z postele, ak nám zaplatíte,“ uviedol do ponuky, pričom  dodal, že ho nezaujíma, kto túto sumu zaplatí, či jednotlivec, sponzor, televízia, alebo sa poskladajú viacerí. Peniaze má prípadný záujemca odoslať na Jakubcov účet vedený v americkej banke.

A prečo sa rozhodol zdieľať intímne chvíľky so svojou o tridsať rokov staršou pani manželkou takto verejne? „Činím tak a dohodli sme sa na tom s Božankou preto, lebo hejtujú ľudia našu osobu a jednoducho požadujú také dôkazy v tých diskusiách pod článkami, že chcú vidieť aj zábery zo svadby, zo svadobnej noci a z postele a amatérske videjká a také a či to naozaj dokážeme... ÁNO, dokážeme to! Ako som povedal, kto nám zaplatí 2 milióny eur, ideme do toho!“

O prípadnej sume za video je ochotný aj diskutovať, ale podľa jeho vlastných slov obaja manželia potrebujú „benefit a profit“, a tak maximálna zľava je desať percent. Zostáva už len otázkou, kto sa po fiasku so svadobnými VIP lístkami odhodlá zaplatiť horibilnú sumu za video sexu tohto svojského manželského páru.

FOTKY ZO SVADBY NÁJDETE V GALÉRII

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz