10. 12. 2018 09:28 | BRATISLAVA/ls

Nová tvár v The Voice. Táto kráska zasadne do „koučovského“ kresla

Účasť v šou bude pre ňu premiérou.

Jana Kirschner
Jana Kirschner Foto: Archív J. Kirschner

Spočiatku ponukám stať sa „koučkou“ odolávala, no tentoraz povedala áno. Speváčka Jana Kirschner (39) bude jednou zo štyroch známych celebrít, ktoré si v speváckej šou The Voice budú zostavovať svoj spevácky tím. Na túto úlohu sa už veľmi teší.

„Vidím v tom viac než len spevácku súťaž. Pre mňa je dôležité zdieľať moje skúsenosti a pripraviť tých, ktorí sa do Hlasu prihlásili, aj na ďalšiu cestu. Ideme do toho s odhodlaním urobiť viac než len televíznu zábavu,“ predstavila svoje plány.

2.jpg
2.jpg Foto: Archív J. Kirschner
 

O tom, čo by ju mohlo zaujať a prinútiť stlačiť gombík, má jasnú predstavu. „Originalita, osobnosť a charakter. To všetko sa dá v hlase nájsť aj bez toho, aby ste poznali, komu patrí. Mám rada zaujímavé hlasy, zastreté, zamatové, jednoducho všetko, čo má nejakú patinu a charakter. Nehľadáme napodobeniny, hľadáme originál,“ priznala.

Že sa práve Janka na túto úlohu perfektne hodí, o tom niet pochýb. Napokon, už stála pri zrode niekoľkých hviezd. Svoje bohaté hudobné skúsenosti odovzdala napríklad aj Tomášovi Klusovi, speváčke Debbie či napríklad Petrovi Cmoríkovi.

4.jpg
4.jpg Foto: Archív J. Kirschner
 

Napriek odhodlaniu má aj menšie obavy. Vybrať jedného speváka, ktorý má najväčší talent, totiž nie je jednoduché. „Dúfam, že sa mi podarí zostať objektívna a aj napriek veľkému množstvu hlasov, ktoré budeme počuť, budem vedieť vybrať ten, ktorý si to skutočne zaslúži,“ uzavrela.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz