25. 12. 2018 08:16 | BRATISLAVA/Šoubiz

Naozaj sa to stalo. Túto svadbu v našom šoubiznise nikto nečakal

Pozrite si, kto všetko si tento rok povedal áno.

Jakubec sa naozaj oženil.
Jakubec sa naozaj oženil. Foto: Profimedia.sk

Rok 2018 bude pre mnohé slovenské páry nezabudnuteľný. Za posledných 12 mesiacov sa so zásnubami a svadbami akoby roztrhlo vrece. Áno si povedali aj mnohé známe tváre. Azda najšokujúcejšou bola svadba Martina Jakubca a Božanky.

Pozrite si, kto všetko si tento rok povedal áno.

Osťo a Ľubica

Veľká časť slovenskej hip-hopovej scény sa v januári presunula do exotickej krajiny. Na Bali si povedali áno moderátor Osťo a dlhoročná kamarátka a tanečníčka Dary Rolins Ľubica. Krásny romantický deň si nenechali ujsť ani Rytmus, Majk Spirit, Johny Mečoch či Michal Nemtuda. Nevesta bola naozaj nádherná a ženích bol dojatý.

Zdroj:Instagram/ostohiphopreality

Mária Havranová

Mária Havranová, dnes už Bartalos, sa po pár mesiacoch randenia vydala za priateľa Adriána. Dvojici sa podarilo užiť si svadbu bez prítomnosti médií a zvedavých fanúšikov. Pozvaných mali približne 30 hostí len z kruhu ich rodiny. Doteraz sme dokonca nevideli, ako Mary vyzerala ako nevesta. 

Zdroj:Instagram/maria.bartalos

Kristína Farkašová

Kristína Farkašová v máji prekvapila fanúšikov. Na Instagrame zverejnila radostnú novinu, že je z nej vydatá pani Tormová. Áno povedala 36-ročnému priateľovi Petrovi Tormovi. Svadba podľa slov herečky nebola tajná, len na ňu nepozvala tých, ktorí o tajnostiach píšu.

Zdroj:Instagram/kristina.tormova

Evita Urbaníková

Evita Urbaníková sa v júni vydala za partnera Pawla Twardzika, ktorému v novembri 2016 porodila synčeka Jakuba. Svadobnú fotku zverejnili na Instagrame.

Zdroj:Instagram/evita.twardzik

Petra Molnárová a Sväťo Malachovský

Sväťo Malachovský sa v posledný júnový deň oženil. Áno si s Peťou Molnárovou, ktorá mu v roku 2017 priviedla na svet synčeka, povedali v tichosti a bez prítomnosti médií. Na svadbe nechýbal ani jeho brat, operný spevák Martin s manželkou Ivetou.

profimedia-0354787509.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Milan Lieskovský

Najznámejší slovenský DJ Milan Lieskovský sa len v marci pochválil, že požiadal priateľku o ruku. Teraz sú už svoji! Áno si s Veronikou povedali v júli. Medzi hosťami sa nachádzalo aj niekoľko známych DJ-ov.

milan-lieskovsky (2).jpeg
Foto: súkromný archív
 

Zuzka Ondrušková

Redaktorka Televíznych novín Zuzana Ondrušková povedala tento rok v auguste áno partnerovi Tomášovi. Rodáčka zo Šale sa tak vo svojich reportážach odhlasuje už ako Zuzana Ferenčáková. 

ondruska1.jpg
Foto: markiza.sk
 

Tomáš Maštalír

Štyridsaťjedenročný herec si vzal za manželku partnerku Kristínu (34). Podľa zdroja z ich blízkeho okolia sa mali zosobášiť koncom leta na dovolenke.

profimedia-0335864546.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Melánia Kasenčáková

Z krásnej tanečnice Melánie Kasenčákovej je taktiež vydatá pani. Áno povedala talianskemu priateľovi, producentovi Enricovi, s ktorým vychováva dcérku Zaru. Do manželstva vhupla naozaj štýlovo.

Zdroj:Instagram/ladymelofficial

Robo Jakab

Robo Jakab a Anička Rakovská si povedali áno v septembri v Banskej Štiavnici. Zúčastnilo sa na nej viac ako 200 hostí. Herec sa snažil celú vec udržať v tajnosti, no na sociálnej sieti sa objavilo zopár záberov.

Zdroj:Instagram/robojakab

Barbora Rakovská

Barbora Rakovská a Ľuboš Krajčír si povedali áno v septembri. Nevesta vyzerala v svadobných šatách nádherne a žiarila šťastím. 

Zdroj:barbora.krajcirova

Ľubica Štepánová

Áno si v septembri povedali bývalá Miss Universe 2012 Ľubica Štepánová a jej priateľ Martin Šimiak. Svadba sa konala v obci Veľký Lapaš neďaleko Nitry. Bývalá modelka bola nádherná a žiarila aj vďaka tomu, že pod srdcom nosí prvé dieťatko.

Zdroj:Instagram/lubisimiak

Tomáš Palonder

Tomáša Palonder a Kristína Greppelová sa po siedmich rokoch randenia vzali. Svadba sa konala v septembri v Bratislave. Herečka sa rozhodla, že klasická biela nie je pre ňu a zvolila šedé svadobné šaty.

profimedia-0387928495.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Erik Aresta

Erik Aresta, ktorý sa preslávil vo dvojici s Barbarou Haščákovou ako MC Erik a Barbara, sa v septembri oženil. S priateľkou Veronikou, ktorá je dídžejkou, si po skoro dvojročnom vzťahu povedali áno v Prahe.

Zdroj:Facebook/erikaresta

Martin Jakubec

Zrejme len málokto si myslel, že tento pár to dotiahne až do zdarného konca. Martin Jakubec a Božanka sú však naozaj svoji. Áno si povedali v novembri v Belehrade. Jakubec vysvetlil, že jeho manželka pochádza zo Srbska, a preto sa rozhodli spečatiť svoj vzťah práve tam. 

profimedia-0396931852.jpg
Foto: Profimedia.sk
 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz