26. 12. 2018 10:22 | LOS ANGELES/Šoubiz

Babyboom v šoubiznise! Pozrite, ktoré slávne deti sa tento rok narodili

Rok 2018 sa niesol v znamení babyboomu.

Šťastní trojnásobní rodičia.
Šťastní trojnásobní rodičia. Foto: Instagram/kimkardashian

Tento rok ovládol zahraničný šoubiznis babyboom. Pozrite si, ktoré slávne páry sa tešili z prírastku do rodiny. Určite si všimnete, že sa v známych rodinách narodilo viac chlapcov ako dievčat.

Kim Kardashian

Z Kim Kardashian a Kayne Westa sa začiatkom roka stali trojnásobní rodičia. Náhradná matka im v januári priviedla na svet dievčatko, ktorému vybrali meno Chicago. Reality hviezda pre vážne zdravotné problémy nemohla byť opäť tehotná, preto museli osloviť náhradnú matku.


Zdroj:Instagram/kimkardashian

Kylie Jenner

Kylie Jenner sa 1. februára stala prvýkrát mamou. Partnerovi Travisovi Scottovi porodila dievčatko, ktorému dali meno Stormi, čo v preklade znamená Búrka.

Zdroj:Instagram/kyliejenner

Behati Prinsloo

Namíbijská topmodelka Behati Prinsloo (28) priviedla vo februári na svet druhé dieťa. Manželovi Adamovi Levinovi (38) porodila dcérku, ktorá dostala meno Geo Grace.

Zdroj:Instagram/behatiprinsloo

Robin Thicke

Štyridsaťjedenročný americký spevák sa tento rok stal dvojnásobným otcom. Dcérku Miu Love mu priviedla na svet vo februári priateľka April Love. Autor hitu Blurred Lines má okrem dievčatka aj syna s bývalou manželkou Paulou Patton.

Zdroj:Instagram/robinthicke

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge

Najmladší člen britskej kráľovskej rodiny, princ Louis, sa narodil v nemocnici svätej Márie v Londýne v apríli. Šťastný otec, princ William, bol po celý čas pri manželke a po siedmich hodinách po pôrode si ju spolu s chlapcom odviezol domov.

Zdroj:Instagram/kensingtonroyal

Chrissy Teigen John Legend

Chrissy Teigen a John Legend sa tešia už z dvoch detí. V máji tohto roku sa im narodil chlapec Miles Theodore Stephens. Radostnú novinu vtedy oznámili na sociálnych sieťach.

Zdroj:Instagram/chrissyteigen

Khloé Kardashian

Reality hviezda priviedla na svet svoje prvé dieťa taktiež v apríli. Dievčatko True sa vypýtalo na svet ani nie po 48 hodinách, odkedy sa z médií dozvedela, že ju jej partner a otec dieťatka Tristan Thompson podviedol so striptérkou Lani Blair. Neveru mu neskôr odpustila.

Zdroj:Instagram/khloekardashian

Miranda Kerr

Tridsaťpäťročná austrálska modelka priviedla na svet druhého syna v máji v losangelskom Cedars-Sinai Medical Center. Chlapček dostal meno Hart zrejme po starom otcovi svojho otca, spoluzakladateľa Snapchatu Evana Spiegela, ktorého si Miranda zobrala za muža. S bývalým manželom Orlandom Bloomom má tiež syna. 

Zdroj:Instagram/mirandakerr

The Rock

Jeden z najsilnejších mužov v šoubiznise sa stal v apríli tohto roku tretíkrát otcom. The Rock, vlastným menom Dwayne Johnson, sa radostnou novinkou pochválil na Instagrame, kde zverejnil spoločnú fotku s dcérkou. Maličká sa volá Tiana Gia.

Zdroj:Instagram/therock

Rachel McAdams

Mamou sa v 39 rokoch prvýkrát stala aj Rachel McAdams. S priateľom Jamiem Lindenom sa tešia z chlapčeka, ktorý sa narodil v apríli. Aké dostal meno, sa nevie, keďže si herečka súkromie prísne stráži a naozaj sa jej to darí.

profimedia-0392361224.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Kirsten Dunst

Známa 36-ročná herečka sa tento rok stala prvýkrát mamou. Partnerovi Jessemu Plemonsomovi priviedla na svet chlapčeka, ktorému šťastní rodičia dali meno Ennis Howard.

profimedia-0386335564.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Hilaria a Alec Baldwin

Tridsaťštyriročná Hilaria priviedla na svet v poradí štvrté dieťa v máji tohto roku. Známej dvojici sa narodil synček, ktorému dali meno Romeo Alejandro David.

Zdroj:Instagram/hilariabaldwin

Eva Longoria

Štyridsaťtriročná Eva Longoria v júni tohto roka porodila v nemocnici v Los Angeles svoje prvé dieťatko. S manželom Josém Bastónom sa tešia z chlapčeka, ktorému dali meno Santiago Enrique. O radostnej novine informoval americký magazín.

Zdroj:Instagram/evalongoria

Candice Swanepoel

Candice Swanepoel (29) je dvojnásobná mama. Synček Ariel sa vypýtal v júni. Topmodelka zverejnila radostnú správu spolu s fotkou novorodenca na Instagrame. Prezradila tiež, že nerodila v nemocnici, ale doma.

Zdroj:Instagram/angelcandices

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz