04. 01. 2019 19:00 | BRATISLAVA/markiza.sk, nt

Martin Jakubec opäť provokoval. Na bitku ho vyzýva Haklovej syn

Má to ale háčik.

Filip Hakl vs Martin Jakubec
Filip Hakl vs Martin Jakubec Foto: Instagram/ filiphakl, TV Markíza

Spevák Martin Jakubec sa už dlhší čas netají tým, že mu raper Patrik Vrbovský leží v žalúdku a neustále ho slovne provokuje v statusoch na sociálnej sieti. Po tom, ako Rytmus absolvoval boxerský zápas s Marpom, vypustil Jakubec do sveta veľmi silné vyjadrenie.

Vraj sa Rytmus k ničomu nemá a bojovať s Jakubcom nebude. Spevák tak vyzval kohokoľvek, aby s ním vstúpil do ringu. Má to ale háčik. Na to, aby mohol dať Martinovi po ústach, mu musí zaplatiť 400-tisíc eur.

Záujemca sa predsa len našiel, aj keď ktovie, či si poriadne prečítal podmienky zápasu a je skutočne ochotný zaplatiť takú sumu. Ak áno, odkiaľ peniaze zoženie?

Kto teda vyzval Jakubca na zápas? Bývalý účastník Farmy X Filip Hakl. Na Instagrame napísal:

"Pán Jakubec, chceš silou mocou súboj? Na takýto moment som sa vždy tešil, konečne mu zavrieť ústa, keďže jediné čo vie, je urážať druhých. Sú to len slová alebo máš naozaj odvahu premeniť slová na realitu? Ak máš odvahu, tak ťa vyzývam na súboj..."


Filip sa už v minulosti dostal do potýčky so spevákom. V rámci youtubového pranku mu na červenom koberci počas príchodu na odovzdávanie cien OTO podal pred kamerami análny kolík. VIDEO nájdete TU!


Mladík nevie Martinovi Jakubcovi odpustiť, že pred pár rokmi vulgárnymi označeniami napadol jeho mamu Moniku Haklovú, ktorá taktiež účinkovala v reality šou Farma.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz