10. 01. 2019 06:17 | BRATISLAVA/TV Markíza

Utajené hniezdočko. Sem si Meghan a Harry vodia celebritné návštevy

Súkromnú usadlosť už údajne navštívili mnohé hviezdy, aj matka vojvodkyne zo Sussexu.

Harry a Meghan
Harry a Meghan Foto: Profimedia.sk

Hoci majú členovia britskej kráľovskej rodiny množstvo povinností, svoje súkromie si strážia ako sa len dá. Už čoskoro by si svoje vlastné hniezdočko mali vybudovať aj princ Harry a jeho manželka Meghan.

Kráľovský dvor nedávno oznámil, že vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu budú svoje prvorodené dieťatko vychovávať vo Frogmore Cottage vo Windsore. Kým sa tak stane, svoje súkromné návštevy prijímajú v historickej farmárskej usadlosti Cotswold Farmhouse v nádhernom prostredí v Oxforshire.

profimedia-0398378868.jpg
profimedia-0398378868.jpg Foto: Profimedia.sk
 

Usadlosť z osemnásteho storočia, ktorej hodnota bola vyčíslená na 2,5 milióna libier, už navštívili aj celebritní priatelia obľúbeného kráľovského páru. Harry a Meghan tam pozvali Serenu Williams, manželov Georgea a Amal Clooneyovcov, Priyanku Chopru s manželom Nickom Jonason a takisto matku Meghan, Doriu Ragland.

Priamo v dome sa nachádzajú štyri spálne a v neďalekej budove ešte ďalšie dve, ktoré sú určené pre hostí alebo pre personál. Vybavený je dvomi kuchyňami, obrovskou jedálňou, terasou a hostia sa v súkromí môžu kochať nádherným výhľadom.

Zdroj: Instagram/theoxfordshirefarmcottage

Usadlosť by si manželia podľa všetkého mali ponechať aj po tom, čo sa presťahujú do spomínaného Frogmore Cottage vo Windsore, píše DailyMail.

Viac fotiek nájdete tu.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz