10. 01. 2019 15:35 | LOS ANGELES/Šoubiz

Priznanie Keiry Knightley: Najkôr psychický kolaps a teraz toto!

Hviezda si od herectva dala na čas pauzu a založila si rodinu.

Priznanie Keiry Knightly: Najkôr psychický kolaps a teraz toto!
Priznanie Keiry Knightly: Najkôr psychický kolaps a teraz toto! Foto: Profimedia.sk

Len nedávno sa britská herečka Keira Knightley (33) priznala k psychickým ťažkostiam, s ktorými bojovala pred viac ako desiatimi rokmi. Ako dvadsaťdvaročná už mala na konte viac ako dvadsať filmových úloh. Pre obrovský tlak, ktorý pociťovala, sa však dostala až do stavu, kedy nevedela vyjsť na červený koberec bez toho, aby nepociťovala záchvat paniky, píše DailyMail.

Zdroj: Instagram/keira_knightley_

„Bola som vo veku, kedy som sa ešte stále vyvíjala. Ako väčšina mladých ľudí , ani ja som stále netušila, kým som a čo so mnou bude. Moje telo sa menilo a ani som nevedela, ako sa v ňom vlastne cítim a ako som vyzerala. Napriek tomu ma ostatní súdili ako ženu, aj ako herečku. Stratila som sebadôveru, pretože som sa vďaka iným cítila, že si nezaslúžim to, čo som robila,“ priznala herečka.

Všetko dospelo do štádia, kedy musela vyhľadať odbornú pomoc a nakoniec sa rozhodla dať si od herectva pauzu. Najskôr cestovala po svete a nakoniec si založila rodinu. Dnes s manželom Jamesom Rightonom (35) vychovávajú trojročnú dcérku Edie. Keira však priznáva, že materstvo je náročné, no jedným dychom dodáva, že to má aj svoju výhodu. „Na tom, že sa snažíte vychovávať trojročné dieťa nie je nič sexy, takže sa teraz o mňa médiá nezaujímajú,“ vysvetlila.

Zdroj: Instagram/keira_knightley_

„Byť matkou je náročné a je v poriadku priznať si to,“ vyhlásila herečka. „Neznamená to, že nemilujem svoje dieťa, jednoducho sa len niekedy cítim, že v tom zlyhávam. Všetky tie hormonálne zmeny, nedostatok spánku a zmeny vo vzťahu s partnerom,“ priznala ťažkosti.

Napriek tomu ale britská herečka práve psychickým problémom vďačí za všetko, čo sa naučila a kde je dnes.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz