10. 01. 2019 18:54 | LOS ANGELES/Šoubiz

Kim Kardashian sa "rozšupla". Neuveríte, čím obdarovala dcéry a netere

Sestry Kardashianové s deťmi
Sestry Kardashianové s deťmi Foto: Instagram/kimkardashian

Luxus, ktorý si nemôže dovoliť každý. Tak sa rady prezentujú všetky členky klanu Kardashianiek. Nedávno sme písali o darčeku Kris Jenner, ktorá svojmu vnukovi počas vianočných nákupov dopriala bundu zo zlata. Vianočné sviatky poňala štedro aj Kim Kardashian.

Reality hviezdička sa rozhodla, že by bolo vhodné obdarovať svoje dcéry a netere kabelkami značky Louis Vuitton, ktoré majú hodnotu 1 100 dolárov. Luxusný nákup zdokumentovala a pochválila sa ním na sociálnej sieti. „Kúpila som ich na Vianoce pre všetky dievčatká v rodine,“ napísala k fotke.

Kim Kardashian
Kim Kardashian Foto: Instagram/kimkardashian
 

Pozornému divákovi neuniklo, že na zábere je osem tašiek, zatiaľ čo Kim má dve dcéry a štyri netere. Aj na to mala hviezda svoju odpoveď. „Ó, počkať. Jednu som si nechala pre seba a jednu navyše pre budúcnosť,“ reagovala pobavene.

Otázkou zostáva, načo sú hriešne drahé kabelky dievčatkám, ktoré ešte neoslávili ani rok.

Kim vychováva s manželom Kanyem Westom tri deti, dcéru North, syna Sainta a dcéru Chicago, ktorú im vynosila náhradná matka. Štvrtého potomka, ktorý by mal byť chlapček, by slávnemu páru mala porodiť rovnako náhradná matka.

Zdroj: Instagram/kimkardashian

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz