11. 01. 2019 13:20 | NEW YORK/Šoubiz

Šokujúce priznanie známej modelky: Spala som s polovicou New Yorku!

Ashley Graham mala poriadne búrlivú minulosť.

Ashley Graham
Ashley Graham Foto: Profimedia.sk/Addition Elle/MEGA

Súčasná generácia modeliek a celebrít sa výrazne líši od tej predchádzajúcej. Internet a sociálne siete totiž v ich prípade zohrali a zohrávajú obrovskú úlohu. Od Kim Kardashian cez Amber Rose či Kendal Jenner, až po Ashley Graham.

Známa plus-size modelka sa však od vyššie menovaných kolegýň výrazne líši. Je totiž veľmi otvorená a nemá problém rozprávať verejne o svojom súkromí, dokonca aj o tých najintímnejších veciach. Šokujúce podrobnosti najnovšie prezradila v rozhovore pre americkú verziu časopisu Elle.

zdroj: instagram.com/ashleygraham

Kým pred desiatimi rokmi nespoznala svojho terajšieho manžela Justina Ervina, prežívala poriadne búrlivé obdobie. "Mužov som striedala na počkanie a všetci skončili v mojej posteli. Vyspala som sa s polovicou New Yourku. Robila som úplne všetko a to doslova," vyjadrila sa bez obalu.

zdroj: instagram.com/ashleygraham

V manželstve našla uspokojenie a jeden muž jej bohate stačí. A aký je jej recept na šťastné partnerstvo? Jednoduchý: "Majte skrátka často sex. Majte jednoducho celý čas sex. Potom budete mať aj dobrú náladu."

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz