12. 01. 2019 16:05 | BRATISLAVA/zv

Brány Plesu v opere sa otvoria už čoskoro. Takýto bude program

Hostia sa môžu tešiť na poriadnu zábavu.

Ples v opere
Ples v opere Foto: MONARCH

Už o pár hodín sa v historickej budove SND zaháji na Slovensku plesová sezóna. Na 19. ročníku Plese v opere sa stretne 300 párov významných osobností z oblasti vedy, medicíny, kultúry, športu, politiky a tretieho sektora. Všetci hostia svojou účasťou na dobročinnom Plese v opere podporia jeho charitatívny charakter.

Program 19. Plesu v opere

Motív rapsódie šťastia sa bude niesť celým večerným programom, počas ktorého sa predstavia interpreti, z ktorých srší pozitívna energia. Keďže k Plesu v opere neodmysliteľne patrí opera, hostia si užijú i známe piesne a árie v podaní Evy Hornyakovej a Miroslava Dvorského. Počas večera vystúpia známe české hviezdy, sympatický a multi-talentovaný interpret Ondrěj Gregor Brzobohatý a speváčka Marta Jandová.

Kapela Vidiek sa netradične predstaví s dvoma očarujúcimi interpretkami. Zárukou tej pravej funky zábavy budú legendárni Funkiez. Svoj horúci tanečný repertoár predstavia spolu so zahraničnými hosťami Ola Egbowonom a Big Johnom.

Veľké očakávania má aj Nigérijčan pôsobiaci v Rakúsku Ola Egbowan, ktorý je známy svojim jedinečným soulovým hlasom. Netradičný hudobný „súboj" na dvoch pódiách predvedú aj najlepšie revival kapely The Backwards s Queenmaniou.

V historickej budovy SND sa pod vedením primáša Martina Sleziaka predstaví aj Ľudová hudba Lúčnice či Bigband Gustava Broma. Hostia Plesu v opere si tak budú môcť vďaka výnimočným muzikantom vychutnať a oceniť virtuozitu hudby.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz