16. 01. 2019 19:12 | BRATISLAVA/markiza.sk, zv

Rozhodli ste! Tento pár bol na Plese v opere najkrajší

Pozrite si, kto dostal v našej ankete najviac hlasov.

Hubovci, Cifrovci, Danglovci.
Hubovci, Cifrovci, Danglovci. Foto: Ples v opere

Aj tento rok otvoril dobročinný Ples v opere na Slovensku plesovú sezónu. V sobotu 12. januára sa v historickej budove SND stretlo 300 osobností, ktoré svojou účasťou podporili jeho charitatívny charakter.

Tento významný večer si nenechali ujsť známe páry, ktoré patria medzi stálice Plesu v opere. Vy ste mali možnosť v našej ankete hlasovať za pár, ktorý sa vám páčil najviac. A už je rozhodnuté.

Najviac hlasov ste dali manželom Veronike Cifovej Ostrihoňovej a Matejovi Cifrovi. Zohraná dvojica ples stihla len tak tak, pretože ešte v ten deň prileteli z dovolenky a mali za sebou 33-hodinú cestu. Aj keď boli poriadne unavení, nebolo to na nich vidieť.

Manželia Cifrovci.
Manželia Cifrovci. Foto: Ples v opere
 

Na druhom mieste v našej ankete skončili manželia Dagmar a Martin Hubovci, ktorí neodmysliteľne patria k Plesu v opere a každý rok sú váženými hosťami.

Martin Huba s manželkou Dagmar.
Martin Huba s manželkou Dagmar. Foto: Ples v opere
 

V poradí tretí sa umiestnili manželia Beáta a Dano Danglovci, ktorí boli aj tento rok dokonale zladení. Beáta vždy zaujme svojou vizážou a ani tento rok to nebolo inak. Dokonca nám prezradila, že šaty si navrhovala sama.

Beáta Dangl s manželom Danom Danglom.
Beáta Dangl s manželom Danom Danglom. Foto: Ples v opere
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz