24. 01. 2019 16:46 | BRATISLAVA/Šoubiz

Celeste Buckingham vystrašila fanúšikov: Visela z balkóna v obrovskej výške!

Musela prekonať svoju najhoršiu nočnú moru.

Celeste Buckingham
Celeste Buckingham Foto: Profimedia.sk

Celeste Buckingham sa opäť postavila pred kameru a zahrá si v pripravovanej poviedkovej snímke Kto je ďalší? Film je inšpirovaný tromi skutočnými príbehmi zo Slovenska, Ruska a Kanady. Osudy hlavných hrdinov zmenil internet a priviedol ich na hranicu života a smrti.

Pri nakrúcaní sa známa speváčka skutočne dostala do nebezpečnej situácie, keď visela na balkóne jedného z panelákov na bratislavskom sídlisku. Bola síce istená lanom, ale Celeste sa priznala, že mala poriadny strach. Jej najhoršou nočnou morou je totiž, že padá z výšky.

Potom, ako dokázala prekonať najväčšie obavy, si už nakrúcanie užívala. Do výšky sa dostala aj v štúdiu, kde sa vyrábali zábery pred zelenou stenou. Celeste si tak mohla aspoň takto vyskúšať, aké je to lietať.

"Je o mne všeobecne známe, že mám veľký strach z výšok. Ale kvôli natáčaniu filmu Kto je ďalší som ho napokon prekonala. Som vďačná, že ma režisér Miro Drobný oslovil a že som súčasťou tohto silného a kontroverzného filmu," povedala speváčka Celeste Buckingham.

zdroj: instagram.com/celbuckingham

"Dovolím si povedať, že takto tématicky postavený film na našom trhu ešte nebol. Sme radi, že sa nám podarilo získať do projektu viacerí známi ako hollywoodskeho herca Briana Casteho, Celeste Buckingham a ďalších," povedal Vladimír Kroupa z produkcie filmu.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz