Live
Už o chvíľu: Sledujte NAŽIVO tlačový brífing po zasadnutí pandemickej komisie vlády
Sledujte tu
31. 01. 2019 12:06 | BRATISLAVA/TV Markíza

Angelina a Brad opäť spolu! Herečka sa pri hádke skoro neudržala

Paparazzi nafotili exkluzívne zábery.

ARCHÍVNA SNÍMKA.
ARCHÍVNA SNÍMKA. Foto: Profimedia.sk

Angelinu Jolie (43) a Brada Pitta (55) nafotili prvýkrát spolu po troch rokoch, odkedy svetu oznámili, že idú od seba. Budúci bývalí manželia sa stretli v administratívnej budove v LA a keďže sedeli pri okne, paparazzom sa podarilo zachytiť všetko.

Herečka vyzerala byť poriadne naštartovaná, vášnivo rozhadzovala rukami a svoje emócie nedokázala udržať na uzde. Človek nemusí byť ani odborník na neverbálnu komunikáciu, aby zo snímok neodpozoroval, že dvojica sa pri stretnutí poriadne pohádala.

Brad nevydržal sedieť na pohovke a prechádzal sa hore-dole po miestnosti. Nakoniec si sadol vedľa Angeliny a popíjal niečo z plechovky. Stále zákonitých manželov upokojoval neznámy muž, ktorý tam bol s nimi.

(Fotky si preklikajte pravou šípkou.)

Zdroj:Instagram/teamjolie

Ich stretnutie sa konalo len pár týždňov po tom, čo sa vraj Brad dal dokopy s herečkou Charlize Theron. Nikto ale nevie, či to spolu súvisí.

Hollywoodske hviezdy sa pred približne dvoma mesiacmi konečne zhodli a podpísali dohodu o starostlivosti o ich šesť detí. Tým pádom eliminovali potrebu súdneho konania. Podrobnosti o dokumente a o tom, ako sa budú o deti starať, sú pre ich dobro tajné.

Manželov by mali definitívne rozviesť tento rok do júna.

(Fotky si preklikajte pravou šípkou.)

Zdroj:Instagram/joliepittsofficial

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz