09. 02. 2019 16:17 | LOS ANGELES/Šoubiz

Justin Bieber šokoval priznaním: Žiadny sex pred svadbou a závislosť od liekov

Spevák s manželkou poskytli exkluzívne interview.

Justin a Hailey na titulke Vogue
Justin a Hailey na titulke Vogue Foto: Instagram/voguemagazine, foto: Annie Leibovitz

Justin Bieber s manželkou Hailey Baldwin šokovali svojich fanúšikov informáciami, ktoré prezradili v exkluzívnom rozhovore. Interview dali známemu magazínu Vogue a pri tejto príležitosti nafotili aj nádherné fotografie.

Justin a Hailey spolu randili dlhšiu dobu, viac krát sa rozišli až nakoniec spečatili svoj vzťah svadbou v septembri minulého roka. V otvorenom rozhovore sa spevák priznal, že pred svadbou držal celibát a jeho polovička toto rozhodnutie akceptovala. Hlavným dôvodom bol jeho problém so sexom. „Niekedy sa ľudia vrhajú do sexu, pretože sa necítia byť dosť dobrí. Robia to ženy, robia to aj muži. Chcel som sa znovu venovať bohu," vyznal sa idol mnohých dievčat. „Chcel som sa Bohu takto ospravedlniť za svoje predošlé správanie. A verím, že Hailey som dostal za odmenu." O Justinovi je známe, že je silno veriaci.

Okrem tohto šokujúceho priznania prišlo v rozhovore aj ďalšie. Spevák bol istý čas závislý aj od xanaxu.

Modelka sa v rozhovore rozrozprávala o tom, že nikdy nebola Justinovou fanúšičkou a po svadbe získala mnoho hejterov. Justin totiž bol aj je idolom mnohých žien a dievčat. Byť v manželskom zväzku nie je jednoduché a táto dvojica si to uvedomuje. „Sme dvaja mladí ľudia, ktorí sa učia za pochodu. Nebudem klamať, že všetko je magicky nádherné. Ale nikto predsa nepovedal, že manželstvo je jednoduché."

Zdroj:Instagram/voguemagazine

Zdroj:Instagram/voguemagazine

Zdroj:Instagram/voguemagazine

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz