20. 02. 2019 13:55 | LOS ANGELES/Šoubiz

Lady Gaga rozpútala na internete hotové šialenstvo. Dôvod je však smutný

Milovníkov megahitu Zrodila sa hviezda táto správa zjavne potešila.

Lady Gaga na Grammy Awards
Lady Gaga na Grammy Awards Foto: Profimedia.sk

Fanúšikovia Lady Gaga začali špekulovať, že speváčka zrušila zásnuby a je opäť slobodná po tom, čo jej (ex)snúbenec Christian Carino chýbal po jej boku na odovzdávaní hudobných cien Grammy. Na ruke jej dokonca chýbal zásnubný prsteň a Carina nespomenula ani v ďakovnej reči.

Zástupca 32-ročnej interpretky potvrdil správu o rozchode exkluzívne pre magazín PEOPLE. „Skrátka to nefungovalo. Vzťahy sa občas končia. Nejde tu o žiadnu zdĺhavú drámu,“ povedal ďalší zdroj, ktorý dodal, že dvojica sa rozišla „pred istým časom“.

Christian Carino a Lady Gaga na SAG Awards
Foto: Profimedia.sk
 

Milovníkom megahitu Zrodila sa hviezda táto správa stačila na to, aby v komentároch rozpútali hotové šialenstvo. Speváčku, ktorá vo filme nominovaného na Oscara stvárnila postavu speváčky Ally, už fanúšikovia vidia po boku Bradleyho Coopera.

Tu je niekoľko komentárov:

„Ďalšia mimoriadna správa: Bradley Cooper a Irina Shayk sa rozišli. Zdroje portálu TMZ tvrdia, že Bradley Cooper a Lady gaga tvoria pár.“

„Pretože ona a Bradley Cooper sa potrebujú dať dokopy!“

„Je zaľúbená do Bradleyho.“

„Bradley si ide po teba, zlatko. Ona je doňho tak veľmi zaľúbená.“

„Rešpektujem Irinu a Bradleyho, ale chcem, aby bola Lady Gaga s Bradleym Cooperom.“

Štyridsaťštyriročný americký herec tvorí od roku 2015 pár s modelkou Irinou Shayk, s ktorou má takmer dvojročnú dcéru Leu.

Irina Shayk a Bradley Cooper na Zlatých glóbusoch
Foto: Profimedia.sk
 

Sledujte Noc Oscarov s Romanom Juraškom a jeho hosťami už v nedeľu 24. februára a v zázname v pondelok 25. februára na Doma!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz